PODPOWIEDZI:

Allview V2 Viper Xe - Porządny Sprzęt za Przyzwoitą Cenę!

Allview V2 Viper Xe - Porządny Sprzęt za Przyzwoitą Cenę!

Znaczny ułamek osób, które właśnie poszukują tego konkretnego modelu spełniającego ich oczekiwania, często potrzebują pójścia na swoisty kompromis. Kompromis, który to zapewni im rozsądne osiągi w postaci przyzwoitych podzespołów bazowych w połączeniu z atrakcyjną ceną. Czy najnowszy model od Allview okaże się spełnieniem tychże potrzeb? Sprawdźmy to!

Praktycznie zawsze poszukujemy urządzenia urządzenia, które idealnie wpisze się w nasze potrzeby. Bowiem, komu potrzebny jest smartfon, który będzie wykorzystywany w połowie swoich możliwości lub będzie zbyt słaby by nas w jakimkolwiek stopniu zadowolić? By urządzenie spełniło owe oczekiwania, uciekamy się do całej masy rankingów, porównań czy też testów. Bywa jednak tak, że to nie jest koniecznością, podczas gdy producent urządzeń mobilnych przedstawi nam odpowiednią propozycję.

Właśnie przetestowaliśmy wspaniałego "mechanika"! Jesteś ciekawy(-a) wyniku testu?

allview v2 viper xe #1

Czy taką właśnie propozycją wręcz nie do odrzucenia może stać się świeżutki Allview V2 Viper Xe, który to zawitał na naszym rynku? Co on ma nam do zaoferowania? Kształt obudowy być może nie należy do najbardziej oryginalnych, jednak jego kształt kierowany jest do nieco młodszych odbiorców. Na froncie tejże obudowy znajduje się matryca ekranu o przekątnej 5.5 - cala i rozdzielczości HD 720p. Element ten został wykonany w technologii IPS OnCell o profilu 2.5D. Przyznajcie, że to rzadko zdarza się w modelach z tego segmentu. Co znajdziemy na rewersie? Otóż, naszym oczom jawi się obiektyw aparatu cyfrowego o rozdzielczości 13 mpix wraz z PDAF oraz technologią Isocell.

allview v2 viper xe #2

Potrzebujesz porządnego smartfonu w przystępnej cenie? Spójrz koniecznie na tę ofertę!

We wnętrzu Allview V2 Viper Xe znajdziemy procesor czterordzeniowy o taktowaniu 1.45 GHz, wspierany przez 3 GB RAM oraz 16 GB ROM. Ponadto, Allview postarało się o dodanie takich elementów jak dwa sloty na kartę SIM, akumulatorek o pojemności 3150 mAh (fast charging), kamerka do “selfie” o rozdzielczości 8 mpix oraz system Android 6.0 Marshmallow. Warto wspomnieć, że matryca ekranu została przykryta odporną na zarysowania powłoką ochronną Corning Gorilla Glass 3 - generacji!

allview v2 viper xe #3


Ekspresy do Kawy

Szkoda, że zabrakło miejsca dla czytnika linii papilarnych, ale przecież nie można mieć wszystkiego. Za to można mieć ten smartfon w niskiej cenie wynoszącej 1049 złotych plus dodatkowy rabat w wysokości 250 złotych! Osoby chcące ów rabat otrzymać, muszą zgłosić się na facebookowy profil Allview. Zaznaczam jednak, że macie czas jedynie do 8 - ego listopada! Tak czy siak, ktoś z Was zainteresowany jest tym modelem? Napiszcie o tym w komentarzach, nie zapominając o naszym forum oraz o pozostawieniu odpowiedniej łapki, co jest bardzo motywujące! ;)

blog comments powered by Disqus
Allview V2 Viper Xe - Porządny Sprzęt za Przyzwoitą Cenę!