PODPOWIEDZI:

LIVALL Bling Helmet - Inteligentny Kask Rowerowy

LIVALL Bling Helmet - Inteligentny Kask Rowerowy

Czasem dość sceptycznie podchodzę do kolejnych przedmiotów, które stają się smart. Kolejny taki twór wygląda jednak fenomenalnie. Chodzi o LIVALL Bling Helmet, czyli inteligentny kask rowerowy.

LIVALL Bling Helmet to kask rowerowy nowej generacji, które oferuje przede wszystkim szeroką funkcjonalność i sporo innowacyjnych rozwiązań.

Kolejne Ciekawe Zabezpieczenie Dla Naszych Rowerów

Zacznijmy od tego, że wspomniany kask posiada wbudowane głośniki i mikrofon, a także moduł Bluetooth. Umożliwia więc słuchanie muzyki podczas jazdy, a także prowadzenie rozmów telefonicznych. Ma nawet tryb walkie-talkie, przydatny dla zespołów rowerowych.

kask rowerowy

Bardzo ciekawie wygląda także 3-osiowy G-sensor. Jakie ma zastosowanie? Wykrywa upadki i automatycznie wysyła SOS na kontakt alarmowy.

Kolejną zaletą jest aż 80 lampek LED, zapewniających oświetlenie po zmroku. Niektóre ze światełek mogą nawet sygnalizować skręcanie w lewo lub w prawo.

Całość uzupełnia specjalny czujnik, który zbiera wiele informacji - długość naszej trasy, spalone kalorie, prędkość i kilka innych. Monitorować możemy je dzięki dedykowanej aplikacji na urządzenia mobilne.

Koniecznie zobaczcie filmik promujący ten znakomity kask:

Zupełnie nie dziwi mnie fakt, że omawiany kask za stronie Indiegogo zdobył już sześciokrotnie wyższą kwotę niż planowano.

Masa osób jest więc nim zainteresowana, a Wy?

blog comments powered by Disqus
LIVALL Bling Helmet - Inteligentny Kask Rowerowy