PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Telefony i powerbanki w Promocji

Piękno i technologia - dwa w jednym! Już jest nowy Stuff

Piękno i technologia - dwa w jednym! Już jest nowy Stuff

Czy króla komputerów z Cupertino da się zdetronizować? Czy na rynku jest ktoś, kto może zachwiać jego pozycją. W najnowszym, sierpniowym Stuffie znajdziecie zaskakujące porównanie Asus vs Apple.

Asus ZenBook i MacBook Air 13"

Okazuje się, że niekwestionowana, smukła gwiazda ze Stanów Zjednoczonych może mieć kłopoty. Test wykonany w naszej bliźniaczej redakcji w Londynie pokazuje zażartą walkę pomiędzy Asus ZenBook i MacBook Air 13".

Ponadto poznacie najnowszego ZenFone, który gości na naszej okładce.

Asus ZenFone


Do tego będziecie mogli wybrać elektryczny rower, na którym nie zmęczycie się w czasie letnich wypadów za miasto. Będziecie też mogli dowiedzieć się kiedy wasz dom można uznać za naprawdę inteligentny, oraz przeczytacie o prawdziwej wojnie na szczycie – czyli serwujemy wam porównanie najlepszych telefonów z Androidem.

Na deser przeczytajcie tekst: Seks przyszłości i wybierzecie najlepsze technogrille. Z taką porcją wiedzy i Stuffem w ręku, to lato zaliczycie do naprawdę udanych.
Zachęcamy do obejrzenia making-of z produkcji okładki najnowszego Stuffa stworzonego pod okiem nowej redaktor naczelnej Katarzyny Grygi:

blog comments powered by Disqus
Piękno i technologia - dwa w jednym! Już jest nowy Stuff