PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
TOP 7 Smartfonów bezramkowych do 2000 zł

myPhone Simply 2 - Taniutki Telefon od Dzisiaj w Biedronce

myPhone Simply 2 - Taniutki Telefon od Dzisiaj w Biedronce

Jeżeli szukacie prostego i praktycznego telefonu do komunikowania się z najbliższymi, to bardzo ciekawą propozycją będzie tu tani myPhone Simply 2, który od dzisiejszego dnia dostępny jest w sieci sklepów Biedronka.

Zapewne większość z Was wie, że w sieci sklepów Biedronka często pojawiają się telefony i smartfony marki myPhone. Mamy właśnie kolejny model, tym razem praktyczny myPhone Simply 2.

Wspomniany model posiada kolorowy wyświetlacz o przekątnej 1.77 cala czy lekką i wyprofilowaną obudowę. Na tylnej części obudowy ulokowany został przycisk SOS, służący do awaryjnego wezwania pomocy. Przyda się też tryb Dual Sim.

Sprawdź ceny urządzeń mobilnych myPhone

Przyciski umieszczone na klawiaturze są odpowiednio duże i czytelne. Telefon posiada funkcję latarki, Bluetooth czy radio FM. Są też popularne narzędzia jak zegar, alarm, organizer czy kalkulator.

Udogodnieniem jest baza ładująca w zestawie czy karta startowa sieci TuBiedronka – „100 ekstra złotówek”, umożliwiająca bezpłatne połączenia w ramach sieci TuBiedronka.

Cena tego zestawu wynosi zaledwie 79 zł, więc nie nadszarpnie Waszego budżetu. Oferta dostępna jest od 1 października do wyczerpania zapasów.

blog comments powered by Disqus
myPhone Simply 2 - Taniutki Telefon od Dzisiaj w Biedronce