PODPOWIEDZI:
72 godziny promocji w RTV Euro AGD

Konferencja Microsoft - Nowe Lumie, Band 2, Hybrydy Surface i Sporo Więcej!

Konferencja Microsoft - Nowe Lumie, Band 2, Hybrydy Surface i Sporo Więcej!

Microsoft idzie i na jakość i na ilość. Prezentuje bowiem swoje nowe urządzenia z systemem Windows 10, które zapowiadają się bardzo ciekawe. Więcej informacji w poniższym newsie.

Lumia 950, 950 XL, 550

Zacznijmy od smartfonów. Najtańszą propozycją jest tu Microsoft Lumia 550 z 4,7-calowym ekranem HD. Za wydajność urządzenia odpowiada układ Qualcomm Snapdragon 210 czy 1 GB pamięci RAM. Plusem jest także łączność 4G LTE.

Bardziej zaawansowane są Lumie 950 i 950 XL. Pierwsza wersja oferuje 5,2-calowy ekran OLED o rozdzielczości 2560×1440 pikseli, a XL 5,7-calowy.

Co z wydajnością? Lumia 950 odznacza się układem Qualcomm Snapdragon 808 (wydajny i jednocześnie energooszczędny), a większa wersja Snapdragonem 810. Oba modele mają też po 3 GB pamięci RAM (wzrost o 1 GB względem poprzedniej generacji). Plusem są pojemne akumulatory - 3000 mAh oraz 3340 mAh - a także aparaty wykorzystujące technologię PureView.

Microsoft Band 2

Nietuzinkowym sprzętem jest Microsoft Band 2, czyli coś na pograniczu smartwatcha i inteligentnej opaski. Dobre wrażenie robi czytelny i zakrzywiony ekran.

Liczne czujniki będą dokładnie monitorować naszą aktywność - liczbę kroków, bieg, spalane kalorie itp. Jest tu także czujnik UV, czujnik tętna, a nawet narzędzia umożliwiające m.in. przeprowadzanie treningów.

Surface Book i Surface Pro 4

Wisienką na torcie są takie urządzenia jak Surface Book i Surface Pro 4. Mamy tu różne konfiguracje, ale te najmocniejsze powinny zapewniać bardzo wysoką wydajność i wielozadaniowość, jak na tak zgrabne urządzenia hybrydowe.

Surface Pro 4 jest wyjściowo tabletem, który może jednak przegonić niejednego notebooka. Surface Book stawia z kolei na bardzo wysoką funkcjonalność i znakomity ekran - posiada 13,5-calową, dotykową matrycę o rozdzielczości 3000 x 2000 px. Praktycznie pewniakiem jest też to, że wspomniany model w swojej najmocniejsze konfiguracji da nam procesor Intel Core i7, kartę graficzną Nvidia GeForce GTX, dysk SSD czy 16 GB pamięci RAM.

blog comments powered by Disqus
Konferencja Microsoft - Nowe Lumie, Band 2, Hybrydy Surface i Sporo Więcej!