PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Konferencja Microsoft - Nowe Lumie, Band 2, Hybrydy Surface i Sporo Więcej!

Konferencja Microsoft - Nowe Lumie, Band 2, Hybrydy Surface i Sporo Więcej!

Microsoft idzie i na jakość i na ilość. Prezentuje bowiem swoje nowe urządzenia z systemem Windows 10, które zapowiadają się bardzo ciekawe. Więcej informacji w poniższym newsie.

Lumia 950, 950 XL, 550

Zacznijmy od smartfonów. Najtańszą propozycją jest tu Microsoft Lumia 550 z 4,7-calowym ekranem HD. Za wydajność urządzenia odpowiada układ Qualcomm Snapdragon 210 czy 1 GB pamięci RAM. Plusem jest także łączność 4G LTE.

Bardziej zaawansowane są Lumie 950 i 950 XL. Pierwsza wersja oferuje 5,2-calowy ekran OLED o rozdzielczości 2560×1440 pikseli, a XL 5,7-calowy.

Co z wydajnością? Lumia 950 odznacza się układem Qualcomm Snapdragon 808 (wydajny i jednocześnie energooszczędny), a większa wersja Snapdragonem 810. Oba modele mają też po 3 GB pamięci RAM (wzrost o 1 GB względem poprzedniej generacji). Plusem są pojemne akumulatory - 3000 mAh oraz 3340 mAh - a także aparaty wykorzystujące technologię PureView.


Gdzie kupić iPhone 8 lub iPhone 8 Plus w dobrej Cenie??

Microsoft Band 2

Nietuzinkowym sprzętem jest Microsoft Band 2, czyli coś na pograniczu smartwatcha i inteligentnej opaski. Dobre wrażenie robi czytelny i zakrzywiony ekran.

Liczne czujniki będą dokładnie monitorować naszą aktywność - liczbę kroków, bieg, spalane kalorie itp. Jest tu także czujnik UV, czujnik tętna, a nawet narzędzia umożliwiające m.in. przeprowadzanie treningów.

Surface Book i Surface Pro 4

Wisienką na torcie są takie urządzenia jak Surface Book i Surface Pro 4. Mamy tu różne konfiguracje, ale te najmocniejsze powinny zapewniać bardzo wysoką wydajność i wielozadaniowość, jak na tak zgrabne urządzenia hybrydowe.

Jaki Smartfon Kupić - TOPowe Modele na Naszym Rynku!

Surface Pro 4 jest wyjściowo tabletem, który może jednak przegonić niejednego notebooka. Surface Book stawia z kolei na bardzo wysoką funkcjonalność i znakomity ekran - posiada 13,5-calową, dotykową matrycę o rozdzielczości 3000 x 2000 px. Praktycznie pewniakiem jest też to, że wspomniany model w swojej najmocniejsze konfiguracji da nam procesor Intel Core i7, kartę graficzną Nvidia GeForce GTX, dysk SSD czy 16 GB pamięci RAM.

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Konferencja Microsoft - Nowe Lumie, Band 2, Hybrydy Surface i Sporo Więcej!
Autor: Łukasz