PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Weekendowe Promocje na sprzęt RTV i AGD

Kruger&Matz DRIVE 4 - Pancerniak o Ciekawej Specyfikacji

Kruger&Matz DRIVE 4 - Pancerniak o Ciekawej Specyfikacji

Kruger&Matz; DRIVE 4 to nietuzinkowy smartfon, który wyróżnia się przede wszystkim bardzo wysoką wytrzymałością. Jest jednocześnie całkiem kompaktowy, a także wydajny. Szczegóły w poniższym newsie.

Kruger&Matz; DRIVE 4 to kolejny smartfon z nieźle ocenianej serii DRIVE. Omawiany model może pochwalić się normą IP67, dzięki której wytrzyma zanurzenie w wodzie do głębokości 1 m przez ok. 30 min. Dobrze radzi sobie także z drobnym pyłem i kurzem.

Pancerna obudowa to duży plus tego smartfona, ale warto zaznaczyć, że jest ona całkiem kompaktowa. Kolejnym plusem jest czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 410 o taktowaniu maksymalnym 1,2 GHz, wspierany przez 1GB pamięci RAM. Całość działa w oparciu o system Android Lollipop w wersji 5.1.

Do dyspozycji jest również 5-calowy ekran IPS wzmocniony szkłem Dragontrail. Wszystkie porty są w tym modelu odpowiednio zabezpieczone. Mimo tego, smartfon można spokojnie obsługiwać jedną ręką.

Kolejnym udogodnieniem jest przydatny tryb Dual Sim. Wbudowaną pamięć urządzenia możemy poszerzyć za pomocą kart microSD (do 32 GB pojemności).

Cena Kruger&Matz; DRIVE 4 - 999 zł

blog comments powered by Disqus
Kruger&Matz DRIVE 4 - Pancerniak o Ciekawej Specyfikacji