PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

Nietuzinkowe Obudowy i Etui do Najnowszej Moto G

  • Dodano: 2 lata, 9 miesięcy temu
  • Ocena: (0) (0)
Nietuzinkowe Obudowy i Etui do Najnowszej Moto G

Jeżeli posiadacie telefon Motorola Moto G 3rd Gen., to koniecznie musicie poznać modne i efektowne etui oraz obudowy do niego, które właśnie wchodzą na nasz rynek.

Smartfon to nie tylko funkcjonalność czy wydajność w mobilnym wydaniu. Dla wielu osób to również element, który musi dobrze komponować się np. z ubiorem czy osobistym stylem.

Jaki Smartfon Kupić - TOPowe Modele na Naszym Rynku!

W tego typu personalizacji telefonu Motorola Moto G 3rd Gen. pomogą nowe obudowy oraz etui, które mogą przyciągnąć uwagę wielu użytkowników tego sprzętu.

Na pierwszy ogień idzie kolorowe wymienne tylne obudowy Motorola Shells. Zostały one wykonane z z trwałego, a jednocześnie stosunkowo elastycznego tworzywa. Ich wymiana jest banalnie prosta i nie wpływa na wodoszczelność smartfona. Cena takiej obudowy to około 44 zł.


Znalazłem soundbar na Mundial 2018 - Co potrafi Polk Audio Signa S1?

Kolejną nowością jest Motorola Flip Shells,czyli połączenie personalizacji urządzenia z jego ochroną, a konkretniej tylna obudowa połączona z przednim panelem ochronnym.

Flip Shells wykonano z wytrzymałego elastomeru poliuretanowego PU - charakteryzuje się on wysoką odpornością na ścieranie. Warto także zaznaczyć, że funkcja wzbudzania telefonu włącza wyświetlacz w momencie otwarcia etui. Cena tego akcesorium wynosi około 89 zł.

blog comments powered by Disqus
Nietuzinkowe Obudowy i Etui do Najnowszej Moto G
Autor: Łukasz