PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
TOP 7 Miniwież do 1000 zł

Panasonic SC-HC40 - system audio z ciekawym designem

Panasonic SC-HC40 - system audio z ciekawym designem

Do końca kwietnia bieżącego roku firma Panasonic wprowadzi na polski rynek nowy, designerski system audio SC-HC40. Obok wysokiej jakości dostarczanych dźwięków i eleganckiego wzornictwa model ten zaoferuje możliwość mocowania na ścianie i bezprzewodową łączność z iPhonem.

Panasonic

System audio Panasonic SC-HC40 dostarcza użytkownikom szerokiego zakresu funkcji w eleganckiej i smukłej obudowie o grubości zaledwie 69 mm.

Urządzenie może odtwarzać pliki w formacie cyfrowym, zgromadzone na płytach CD, pamięciach masowych USB oraz na odtwarzaczu iPod, czy iPhone. Dodatkowo model SC-HC40 wyposażony został w tuner radiowy. Jego użyteczność zwiększa nowa możliwość zamocowania na ścianie.

Panasonic SC-HC40 posiada funkcjonalność stacji dokującej dla odtwarzacza iPod. Komfort współpracy z telefonami iPhone zapewnia zastosowanie modułu Bluetooth.

Łączność z zestawem przez Bluetooth eliminuje również konieczność zdejmowania iPhone z zestawu przy prowadzeniu rozmów telefonicznych.

Zastosowanie modułu Bluetooth ułatwia także odtwarzanie muzyki, z większości kompatybilnych z modułem telefonów komórkowych oraz komputerów osobistych.

blog comments powered by Disqus
Panasonic SC-HC40 - system audio z ciekawym designem
Autor: Jacek Furtak