PODPOWIEDZI:

Xiaomi Mi 8 - Premiera w tym miesiącu!

Xiaomi Mi 8 - Premiera w tym miesiącu!

Nie Mi 7 - nowy flagowiec Xiaomi będzie modelem Mi 8. Poznamy go już 31 maja, gdyż Xiaomi porozsyłało zaproszenia na konferencję prasową. Jak z ceną czy specyfikacją? W poniższym newsie poznacie szczegóły.

Osobiście nie dziwi mnie to, że nowy flagowiec Xiaomi oznaczony został numerkiem osiem. Ma on przecież konkurować z wieloma topowymi smartfonami, które mają wyższy numer w modelu. Niby nie ma to znaczenia, a jednak potrafi działać na podświadomość klientów.

Premiera smartfona odbędzie się już 31 maja. Warto przypomnieć, że Xiaomi borykało się pewnymi problemami i przesuwało premierę.

Xiaomi Mi 8 - specyfikacja - ekran, aparat, procesor

Wszystko wskazuje też na to, że potwierdzą się pogłoski o czytniku linii papilarnych. Będzie on zintegrowany z wyświetlaczem. Bardzo ciekawi mnie aspekt skanowania 3D, nad którym Xiaomi chyba najwięcej pracowało. Czy okaże się lepsze od Face ID? Trzymam kciuki.

Smartfony Xiaomi w dobrych cenach >>>

A jak z wydajnością? Nie trzeba być Sherlockiem, by spodziewać się Snapdragona 845 czy 6 lub 8 GB RAM-u.

Ekran ma być wykonany w technologii OLED. Przekątna powinna wynosić 6,01 cala. Mocny będzie pewnie też aparat. Skoro budżetowy Redmi Note 5 wykorzystuje sztuczną inteligencję i prezentuje spory przeskok pod tym względem w swoim segmencie cenowym, to jakich cudów można oczekiwać po Mi 8? Będzie ciekawie.

Xiaomi Mi 8 - Cena

No dobrze, ale co z ceną? Pojawiły się pewne przecieki, które po przeliczeniu na naszą walutę, prezentują się tak:

  • 6 GB RAM + 64 GB - 1600 zł
  • 8 GB RAM + 128 GB - 1850 zł

xiaomi mi 8 cena

Otwieracie portfele? Nerwowo sprawdzacie swój stan konta? Patrzycie w kalendarz, by sprawdzić kiedy wypada wypłata? Poczekajcie. Podane ceny to ceny netto, bez podatków i innych danin. Będzie drożej, choć stosunek ceny do jakości i tak pewnie zachwyci.

Xiaomi, czekamy.

Źródło: gizmochina/weibo

blog comments powered by Disqus
Xiaomi Mi 8 - Premiera w tym miesiącu!