PODPOWIEDZI:
Jaki oczyszczacz powietrza wybrać?

Xiaomi Mi 7 - Czytnik linii papilarnych w ekranie?

Xiaomi Mi 7 - Czytnik linii papilarnych w ekranie?

Wciąż głośno o telefonach Xiaomi. Wczoraj dowiedzieliśmy się wszystkiego o Mi Mix 2s, a dzisiaj mamy nowinkę dla osób, które czekają na premierę Xiaomi Mi 7. Chodzi konkretniej o czytnik linii papilarnych.

Fani smartfonów Xiaomi z pewnością wyczekują na kolejnego flagowca - Mi 7. Jak pewnie większość z Was wie, premiera Xiaomi Mi 7 jest nieco opóźniona.

Nic więc dziwnego, że niektóre osoby szukają wciąż pewnych wskazówek w kodzie nakładki systemowej. Dobre dusze z forum XDA Developers mocno zlustrowały MIUI i znalazły pewną ciekawostkę.

Przeczytaj także: Premiera Xiaomi Mi Mix 2s >>>

Chodzi konkretniej o opcje odblokowywania ekranu w Mi 7. Wśród nich znajdziemy odniesienia do FOD. Teraz chwila skupienia - co oznacza ten kod? Raczej nie trudno go rozwinąć. FOD = Finger On Display. Oczywiście oficjalnych informacji na ten temat brak, ale moim zdaniem wszystko wskazuje na to, że czytnik linii papilarnych zostanie zintegrowany z ekranem.

przecieki o xiaomi mi 7 FOD

Warto dodać, że przecieki mówią o odniesieniach także do wersji Xiaomi Mi 7 Plus. Ba, to właśnie ta lepsza wersja nowego flagowca Xiaomi może być wyposażona w zintegrowany z ekranem czytnik, a podstawowa już nie.

Smartfony Xiaomi w najlepszych cenach >>>

xiami mi 7 prawdopodobny wygląd ekranu

Co jeszcze można powiedzieć o Xiaomi Mi 7? Najprawdopodobniej (jak zresztą widać powyżej) będzie on posiadał charakterystyczne wycięcie u góry ekranu - jak iPhone X. Jakoś nie jestem fanem tej "grzywki" i uważam, ze Xiaomi powinno unikać kopiowania rozwiązań konkurencji. Jest to już na tyle silna marka, by sama wprowadzała pewne innowacje.

A Wy czego oczekujecie od nowego flagowca Xiaomi?

Źródło: XDA Developers/GSMarena

blog comments powered by Disqus
Xiaomi Mi 7 - Czytnik linii papilarnych w ekranie?