PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Procesory do streamowania |TOP 3|

Intel na Poznań Game Arena 2015 - Ciebie Nie Może Tam Zabraknąć!

Intel na Poznań Game Arena 2015 - Ciebie Nie Może Tam Zabraknąć!

16 Października rusza dziesiąta edycja największych targów gier komputerowych i wideo w Polsce - Poznań Game Arena 2015. Głównym partnerem technologicznym została firma Intel.

Stoisko Intela, zorganizowane wspólnie z firmą Dell na Poznań Game Arena 2015, będzie zachwycało swoją różnorodnością. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, niezapomniane emocje, najwydajniejszy sprzęt - to obowiązkowy przystanek dla wszystkich miłośników gier i komputerów. 

Targi rozpoczną się 16 października i potrwają przez kolejne trzy dni. Stoisko Intela zachwyci nawet najbardziej wymagających. Trzy strefy, z których na pierwszej z nich zostanie rozstawiona scena turniejowa, na której gracze będą mogli zmierzyć się w systemie 1:1, to  jedna z wielu atrakcji targów PGA

Druga strefa zaprezentuje overclocking, czyli podkręcanie procesorów, w tym najnowszych układów Intel Core szóstej generacji. 

W trzeciej strefie prym przejmie to, co najbardziej kręci wszystkich graczy gier komputerowych - turnieje. Na stanowiskach z desktopami i ultrabookami rozegrane zostaną w sobotę dwa turnieje w Counter Strike : Global Offensive, a w niedzielę League of Legends. Na ultrabookach przez dwa dni będzie można brać udział w rozgrywkach Hearthstone'a.

Komputery dla każdego gracza!

Przetestowanie okularów VR Oculus Rift oraz możliwość sfotografowania się z pucharem Intel Extreme Masters to kolejna z atrakcji targów PGA. Ambasador projektu "Intel Rocks!", znany vloger gamingowy, Remigiusz "Rock" Maciaszek pojawi się na stoisku Intela na PGA drugiego dnia targów (17 października, sobota) około godziny 13:00. Fani będą mogli porozmawiać z nim a zwycięzca konkursu ogłoszonego w ramach cyklu materiałów "Intel Rocks!" będzie mógł zmierzyć się z nim w pojedynku w Mortal Kombat X

blog comments powered by Disqus
Intel na Poznań Game Arena 2015 - Ciebie Nie Może Tam Zabraknąć!