PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Telefony i powerbanki w Promocji

Goclever Insignia 890 Win - Tablet i Komputer Osobisty w Jednym!

Goclever Insignia 890 Win - Tablet i Komputer Osobisty w Jednym!

Insignia 890 WIN to pierwsze urządzenie 2 w 1 firmy Goclever z preinstalowanym systemem Windows 10. Idealny tablet dla użytkowników domowych jak i biznesmenów.

Insignia 890 Win to interesujące urządzenie firmy Goclever dla ludzi przywiązanych do platformy WINDOWS oraz innych użytkowników, którzy nie chcą wydawać dużo pieniędzy na nowe urządzenia mobilne.  

Tablet w pełni odpowiada biznesowym standardom. Decydując się na jego kupno, klienci  otrzymują tablet i komputer osobisty w jednym. Konstrukcja urządzenia jest solidna a obudowa wykonana  z wysokiej jakości tworzywa sztucznego jest pokryta matową powłoką. Do zestawu dołączona jest klawiatura.

Jaki tablet kupić?

Niemal 9 cali (8,9") oraz ekran o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, pozwala na wygodne korzystanie z urządzenia, oglądanie filmów oraz czytanie książek, czy też przeglądanie internetu. Wyposażony jest w czterordzeniowy procesor Intel Atom 1.3 GHz. Pamięć FLASH 32 GB oraz akumulator o pojemności 4800 mAh, który zapewni pracę z WIFI nawet na 5 godzin to kolejne z zalet tego funkcjonalnego tabletu. Został on również wyposażony w najnowszą wersję oprogramowania  - Windows 10

Tablet Insignia 890 WIN został wyposażony w wyjście microHDMI, które pozwala na łatwe podłączenie do telewizora i umożliwia oglądanie filmów na dużym ekranie. Dwa klasyczne porty USB ułatwiają podpięcie myszki czy dysku przenośnego bez konieczności stosowania przejściówek. Jego sugerowana cena detaliczna to zaledwie 599 zł. Dostępny będzie na początku listopada w sieci Selgros oraz w detalicznych sklepach internetowych.

blog comments powered by Disqus
Goclever Insignia 890 Win - Tablet i Komputer Osobisty w Jednym!