PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
HIT Dnia - promocje w sklepie RTV Euro AGD

Konferencja Sony Professional - Nowe Projektory do Kina Domowego Oraz Wiele Innych Nowości!

Konferencja Sony Professional - Nowe Projektory do Kina Domowego Oraz Wiele Innych Nowości!

14 Października br. odbyła się konferencja Sony Professional w Warszawie w restauracji IZUMI. Zaprezentowano na niej między innymi nowoczesne projektory do kina domowego oraz omówiona została technologia laseru w projektorach. Więcej informacji w newsie poniżej.

Firma Sony Professional ma w zwyczaju zaskakiwać swoich klientów swoją innowacyjnością, świetną jakością swoich produktów, oraz dążeniem do doskonałości. Nie inaczej jest tym razem. Konferencja zorganizowana w Warszawie 14 października, przyniosła ze sobą mnóstwo nowości. 

Technologia jutra przestanie mieć za chwilę przesłanie jednoznaczne, już nie będziemy musieli dłużej czekać na nowości. Firma Sony Professional wychodzi naprzeciw oczekiwaniu swoich fanów i zmienia rynek oglądania filmów i telewizji na nowo.

Projektory Sony na każdą kieszeń!

Na konferencji zostały przedstawione nowe projektory laserowe i lampowe firmy Sony, Dwa spośród nowych projektorów (VPL-FHZ65 i VPL-FHZ60) to modele 3LCD z laserowym źródłem światła
Z-PhosphorTM. Naturalna kolorystyka obrazu, technologia automatycznego sterowania kontrastem oraz praca bez konserwacji lampy do ok: 20 000 godzin to tylko nieliczne zalety owych produktów.

Nowe projektory do kina domowego o rozdzielczości 4K pozwalają uzyskać w salonie domowym wrażenia na miarę prawdziwego kina 4K. Dwa spośród nowych modeli — VPL-VW520ES i VPL-VW320ES — mają rozdzielczość natywną 4K i zapewniają widzom zapierające dech w piersiach wrażenia. Nowa lampa zapewnia prace na ponad 6000 godzin a dzięki dużemu kontrastowi i jasności zapewnia jeszcze lepszy, żywszy obraz.

Na konferencji został przedstawiony model VPL-HW65ES, wyposażony w panele SXRD oraz drugą generację technologii Reality Creation. Pozwala on uzyskać w kinie domowym doskonały obraz Full HD za mniejszą cenę. Lampa Sony wystarczy na 6000 godzin pracy.

blog comments powered by Disqus
Konferencja Sony Professional - Nowe Projektory do Kina Domowego Oraz Wiele Innych Nowości!