PODPOWIEDZI:

Coś Dla Miłośników Wina - Ekskluzywne Chłodziarki Liebherr

Coś Dla Miłośników Wina - Ekskluzywne Chłodziarki Liebherr

W Polsce popularność wina rośnie z roku na rok. Firma Liebherr postanowiła wyjść na przeciw oczekiwaniom i wprowadziła na rynek dwie innowacyjne modele winiarek.

Dzisiaj lampka wina towarzyszy nam przy wielu okazjach, czy to obiad, kolacja, bądź też różna uroczystość. Często więc mamy problem, gdyż trunek nie jest odpowiednio schłodzony a gdy odwiedzą nas goście nie ma czasu na idealne uzyskanie temperatury wina. Firma Liebherr jest specjalistą w projektowaniu chłodnicznych urządzeń, w jej ofercie znalazły się dwa urządzenia Wkb 1812 oraz dla tych bardziej wymagających Wtb 4212.

Aby wydobyć z wina to co w nim najcenniejsze, najlepiej podawać je w temperaturze wskazanej przez producenta na etykiecie. Dla win czerwonych będzie to 18 st.C, a np: dla białych zalecaną temp będzie 14 st.C. Co zatem zrobić aby zapewnić prawidłową temperaturę przechowywania i podawania wina? Najbezpieczniej będzie przechowywać je w urządzeniu firmy Liebherr

Chłodziarka do wina Liebherr WTb 4212 wyróżnia się aż sześcioma strefami temperatur. To winiarka idealna dla prawdziwych koneserów i smakoszy wina, ponieważ posiada specjalny system kontroli klimatu wytwarzający różne warstwy temperatur. Posiada aż 209 l powierzchni użytkowej, w której można jednocześnie przechowywać nawet 200 butelek (0,75 l) wina.

Natomiast jej tańszy odpowiednik Liebherr WKb 1812 to urządzenie  skierowane do osób rozpoczynających swoją przygodę z winem, mających precyzyjnie określone ulubione gatunki i rodzaje win lub dysponujące ograniczonym miejscem na nowe urządzenie. Pomimo niewielkich wymiarów zewnętrznych dysponuje aż 151 l pojemności użytkowej , w których można umieścić do 66 butelek (0,75 l) wina. 

Sugerowane ceny detaliczne: to  WTb 4212 – 4 999 pln brutto, natomiast  WKb 1812 – 2 999 pln brutto.

blog comments powered by Disqus
Coś Dla Miłośników Wina - Ekskluzywne Chłodziarki Liebherr