PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Ferguson Ariva T750i - Kompletne Akcesorium do Telewizora

Ferguson Ariva T750i - Kompletne Akcesorium do Telewizora

Ferguson Ariva T750i to nietuzinkowy odbiornik cyfrowej telewizji naziemnej w technologii MPEG-4 z dźwiękiem Dolby Digital Plus.

Ferguson Ariva T750i to następca niezmiernie popularnego w Polsce i Europie modelu Ferguson Ariva T650i Urządzenie pozwala na odbiór sygnału telewizji naziemnej DVB-T i DVB-T2 w technologii MPEG-4 i z dźwiękiem Dolby Digital Plus, w pełnym zakresie częstotliwości – od 110 do 862 MHz.

Ariva T750i

Dodatkowo Ariva T750i może pełnić funkcję multimedialnego odtwarzacza HD – obsługuje między innymi pliki MKV, AVI i XVID z napisami w większości formatów, jak również zdjęcia i utwory muzyczne.

Po podpięciu dysku twardego (przez USB) aktywna jest też opcja nagrywania wideo (PVR z programatorem) oraz narzędzie Time Shift pozwalające na przewijanie audycji na żywo.

Odbiornik Ferguson Ariva T750i można łatwo podłączyć do internetu przez zwykłe zastosowanie adaptera USB WiFi. Odbiornik  będzie niebawem dostępny w dobrych sklepach z elektroniką użytkową i popularnych sieciach handlowych.

Jakie dekodery dvb-t są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu dekoderów dvb-t z 9/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które dekodery dvb-t warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1Wiwa HD-158 Wiwa HD-158Best of the best!
2Ferguson Ariva T750i Ferguson Ariva T750i Sprawdź sam
3Opticum STB HD N3 Opticum STB HD N3 Ten ma niezłą cenę!
4Ferguson Ariva 253 Combo Ferguson Ariva 253 Combo Polecany model
5Wiwa HD-50 Wiwa HD-50 Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: TOP 5 Dekoderów DVB-T - Telewizja na Wysokim Poziomie!

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Ferguson Ariva T750i - Kompletne Akcesorium do Telewizora