PODPOWIEDZI:
Promocja na sprzęt AGD i RTV

Termowentylator Stadler Form Paul Sposobem na Upały i Ochłodzenie!

Termowentylator Stadler Form Paul Sposobem na Upały i Ochłodzenie!

Ulga w upalne dni? Odrobina ciepła w jesienno - zimowe wieczory? Dzięki Stadler Form Paul jest to już możliwe!

Stadler Form Paul to nowość na Polskim rynku. Z pewnością każdy z nas chciałby poczuć szybką ulgę w upalne letnie dni, bądź też zrelaksować się w cieple, nie płacąc dużych pieniędzy na ogrzewanie całego mieszkania. Firma Stadler wyszła naprzeciw oczekiwaniu klientów w Polsce. 

Firma Stadler, stworzyła urządzenie kompletne, które dzięki technologii Adaptive Heat w ciągu kilku minut podgrzewa powietrze w pomieszczeniu do odpowiedniej temperatury,a następnie utrzymuje ją. Posiada również tryb Auto, który stale podtrzymuje temperaturę. 

Termowentylatory w atrakcyjnych cenach!

Paul to urządzenie wszechstronne. Wyposażony został w tryb oscylacyjny, który zarówno nagrzewa powietrze maksymalnie do 26 st. C., jak i je chłodzi do 0 st. C.

Urządzeniem steruje się za pomocą pilota i czytelnego panelu dotykowego. Paul najlepiej radzi sobie w zamkniętych pomieszczeniach do 30 mkw.

Mnóstwo nowinek z PGA, śledź naszą relację!

Termowentylator pracuje cicho i dynamiczne, dzięki temu nie będzie przeszkadzał domownikom. Produkt dostępny jest w dwóch kolorach - klasycznej bieli oraz nowoczesnej czerni. Jego sugerowana cena to 1199 zł.

blog comments powered by Disqus
Termowentylator Stadler Form Paul Sposobem na Upały i Ochłodzenie!