PODPOWIEDZI:

Nowe Patelnie Tefal - Ulubione Potrawy Bez Tłuszczu!

Nowe Patelnie Tefal - Ulubione Potrawy Bez Tłuszczu!

Tefal zaprezentował właśnie swoją nową linię patelni, które mają sporo nowoczesnych rozwiązań, jak np. funkcja Thermo-spot. Na czym ona właściwie polega? O tym w poniższym newsie.

Tefal zaskakuje z nową linią innowacyjnych patelni, które kierowane są zarówno dla doświadczonych kulinarnie osób, jak i amatorów. Są to konkretnie serie Talent Pro, Pleasure oraz So Intensive.

Wszystkie wspomniane modele cechują się nieprzywierającą powłoką Titanium. Daje to możliwość smażenia bez tłuszczu – dzięki niej potrawy nie przywierają, a przy tym są zdrowsze. Dzięki wspomnianej powłoce patelnie są również niesamowicie trwałe i odporne na zarysowania.

Znakomicie prezentuje się także funkcja Thermo-spot. Pomaga ona w smażeniu w odpowiedniej temperaturze. Dzięki temu nasze dania zachowują swoją pełnię smaku, odpowiednią konsystencję i piękny wygląd.

Wszystko za sprawą okrągłego czujnika, który znajduje się na środku patelni. Gdy uzyska ona temperaturę około 180/190°C, czujnik zmienia swój kolor na intensywną czerwień. Proste, ale jakże przydatne rozwiązanie.

blog comments powered by Disqus
Nowe Patelnie Tefal - Ulubione Potrawy Bez Tłuszczu!