PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

Rockman S i Rockman L - Nowe Głośniki Mobilne od HAMA!

Rockman S i Rockman L - Nowe Głośniki Mobilne od HAMA!

Właśnie otrzymaliśmy nader interesującą wiadomość odnośnie nowych mobilnych głośników od firmy HAMA! Z pewnością zainteresują one osoby, które nadzwyczaj cenią sobie możliwość odtwarzania ulubionej muzyki w warunkach ściśle terenowych. Co może nam zaoferować nowa seria Rockman od HAMA? Wszystkich zainteresowanych zapraszam do lektury!

Wiosna rozpoczęła się na dobre i wreszcie nadszedł czas by zapuścić się w plener! Ciepło wiosennego słońca i wyjątkowego jak na tę porę powietrza może niektórym z Was wystarczyć, ale z pewnością znajdą się osoby, którym może brakować coś jeszcze... muzyki! W tym okresie rozpoczynamy również tzw. okres grillowy, więc może tym bardziej warto jest pomyśleć nad zakupem mobilnego głośnika?

Katalog głośników HAMA >>>

super mobilny głośnik od HAMA

Co ma nam do zaoferowania HAMA? Otóż, do sprzedaży trafiły dwa ciekawe pod względem użytkowym oraz designu, mobilne głośniki HAMA Rockman S i HAMA Rockman L! Obydwa modele cechują się niezwykle czystym generowaniem dźwięku, wspomnianym wcześniej designem oraz... odpornością na wodę i kurz! Tak, nowym głośnikom mobilnym od HAMA nie straszne są złe warunki pogodowe, które mogą uprzykrzyć nam życie w okresie wiosennym. 

głośnik bluetooth odporny na kurz i wodę

Pytanie zasadnicze, czym różnią się obydwa modele? Jak nie trudno się domyślić, różnica polega przede wszystkim na ich wymiarach! HAMA Rockman z literką "S" jest nieco mniejszy od swojego brata bliźniaka, HAMA Rockman L. Ponadto, większy model mierzy 183x4,9x7,2 cm i waży ok. 440 gramów, z kolei wymiary mniejszego to 9,8x5,5x9 cm, zaś jego waga to ok. 295 gramów! Na ile wystarczy nam akumulator? Wg oficjalnych danych, mniejszy wariant wytrzyma do 10 godzin ciągłego odtwarzania muzyki poprzez połączenie Bluetooth, zaś większy "z braci" wytrzyma już tylko 6 godzin. Ładowanie obu akumulatorków potrwa także 6 godzin.


Kosiarka spalinowa czy elektryczna – Sprawdź, która będzie dla Ciebie lepsza!

Co można jeszcze powiedzieć odnośnie Rockman S i Rockman L? Obydwa modele zostały wyposażone w zestaw przycisków, które ułatwią nam pracę z urządzeniem. Moc muzyczna tychże głośników to kolejno: 3 i 6 watów. Urządzenia dostępne są w czterech wersjach kolorystycznych: czarno-czerwonej, czarno-zielonej, czarno-niebieskiej oraz czarnej. Każdy znajdzie coś wyjątkowego dla siebie! Jak owe produkty "stoją" cenowo? Za model Rockman S przyjdzie nam zapłacić jedynie 99 złotych, zaś model Rockman L kosztować będzie 149 złotych. Przyznacie, że ceny wyglądają zachęcająco! Na koniec nie pozostaje mi nic innego jak zaprosić Was do komentowania, odwiedzenia naszego forum oraz pozostawienia łapki w górę! ;)

blog comments powered by Disqus
Rockman S i Rockman L - Nowe Głośniki Mobilne od HAMA!