PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Telefony i powerbanki w Promocji

[KONKURS] Recenzja Konsumencka Logitech

[KONKURS] Recenzja Konsumencka Logitech

Wraz z firmą LOGITECH organizujemy KONKURS wśród czytelników naszego portalu VideoTesty.pl. Tym razem do wygrania jest nowoczesna myszka Myszka Logitech MX Master. Bardzo proste zasady zabawy. Wejdź i zobacz w jaki sposób wygrać główną nagrodę >>>

Link do wyników konkursu -->

Nagroda w Konkursie

 Logitech MX Master - Konkurs VideoTesty.pl

Zasady Konkursu

 • Konkurs startuje od 15.06.2015 i trwa do 30.06.2015 do godziny 23:59! Ogłoszenie zwycięzcy (Testera) nastąpi w terminie do 07.07.2015.
   
 • Zadanie konkursowe polega na udzieleniu w maksymalnie pięciu zdaniach odpowiedzi na pytanie „Dlaczego precyzja myszki ma znaczenie?”. 
   
 • Odpowiedzi prosimy nadsyłać na adres mailowy: maciej.piotrowski@digitalopengroup.pl do terminu zakończenia rekrutacji, tj. 30.06.2015 (do godz. 23:59).
   
 • Zgłoszenia nadesłane po terminie nie będą brane pod uwagę. W temacie wiadomości e-mail wymagane jest wpisanie prawdziwego imienia i nazwiska uczestnika konkursu oraz tytułu konkursu – „Recenzja Konsumencka Logitech”

Im ciekawsza odpowiedź i uzasadnienie tym Twoje szanse na wygraną są większe.

 • Wśród wszystkich uczestników Konkursu, nasza redakcja wraz z przedstawicielem firmy Logitech oraz przedstawicielem agencji PR - Digital Open Group, wybierze zwycięzcę, który będzie miał okazję zostać Testerem myszki Logitech MX Master. 
   
 • Tester, po otrzymaniu myszki, będzie zobowiązany przygotować swoją autorską recenzję w postaci tekstu i zdjęć, która następnie zostanie opublikowana na łamach naszego portalu VideoTesty.pl

Regulamin Konkursu LOGITECH

Zobacz filmik Konkursowy

W imieniu redakcji VideoTesty jak i firmy Logitech, życzymy wszystkim powodzenia!

------------------------------------------

Bądź na bieżąco i wejdź na nasz profil na Facebooku lub subskrybuj nasz kanał na Youtube albo dołącz nas do swojego kręgu na Google Plus

Polub nas na FacebookuSubskrybuj nasz kanał na YoutubeDołącz do naszego kręgu na Google Plus

blog comments powered by Disqus
[KONKURS] Recenzja Konsumencka Logitech