PODPOWIEDZI:

myPhone CUBE LTE - Kontynuacja Bestsellerowego Smartfona!

myPhone CUBE LTE - Kontynuacja Bestsellerowego Smartfona!

myPhone Cube LTE to unikatowy model telefonu komórkowego polskiego producenta.

Firma myPhone zachwyciła swoich klientów prostotą, ceną oraz jakością wykonania telefonu myPhone Cube. Od razu stał się on bestsellerem, a co za tym idzie firma myPhone, nie mogła pozostać obojętna na prośby swoich fanów i postanowiła stworzyć kontynuację tego modelu. myPhone CUBE LTE  to 5 calowy telefon z wyświetlaczem HD z technologią In-Plane Switching, zapewniającą doskonałe kąty widzenia.

Dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych – czarnej oraz białej, natomiast w obu elementem charakterystycznym jest srebrna ramka oddzielająca ekran od tylnej obudowy. Zastosowany chipset w telefonie myPhone CUBE LTE to Mediatek MT6735P z czterordzeniowym procesorem Quad Core Cortex-A7 o taktowaniu 1.0GHz, wspierany jest przez 1GB pamięci RAM, co umożliwia komfortowe i płynne użytkowanie.

Telefon myPhone CUBE w rewelacyjnej cenie!

Smartfon pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Android 5.1 Lollipop, co jest mocnym wyróżnikiem modelu na tej półce cenowej. myPhone Cube LTE posiada dwa aparaty – tylny z matrycą 5.0Mpx, umożliwiający nagrywanie wideo w rozdzielczości HD 720p oraz przedni 2.0Mpx.

Pojemność pamięci wewnętrznej to 8GB, a dodatkowo możemy skorzystać z zewnętrznej karty microSD do 32GB. Bateria to 2000mAh, co wystarczy do dwóch dni pracy urządzenia przy standardowym użytkowaniu. Oferta przedsprzedażowa ważna jest do 27.10. 

blog comments powered by Disqus
myPhone CUBE LTE - Kontynuacja Bestsellerowego Smartfona!