PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Jaki router do 300 zł? |TOP 5|

Poznań Game Arena 2015 - Nowości od Firmy ASUS!

Poznań Game Arena 2015 - Nowości od Firmy ASUS!

Targi Poznań Game Arena 2015 to wielka gratka dla wszystkich fanów nowości i gier wideo, na tej imprezie nie mogło oczywiście zabraknąć firmy ASUS, która zaprezentowała swoje najnowsze urządzenia.

Na Poznań Game Arena 2015 firma ASUS zaprezentowała wszystkim zgromadzonym fanom swoje nowe produkty. Są one sygnowane Republic of Gamers, a co za tym idzie, cechują się nie tylko wysoką wydajnością, ale także wyjątkowym wzornictwem. 

Dla prawdziwego gamera został zaprezentowany notebook ASUS ROG GL552 - stworzony przede wszystkim z myślą o graczach. Potężna moc i świetna stylizacja to jego mocne strony. Prawdziwy gracz nie może się obyć bez monitora! Tutaj ASUS, również wyszedł naprzeciw fanom i przedstawił Monitor ASUS PG279Q, który prezentuje jeszcze płynniejszą i lepszą jakość obrazu. 

Najlepsze myszki dla graczy! Sprawdź koniecznie! 

Kolejnym ze sprzętów był Router RT-AC5300, który jest innowacyjnym, trzyzakresowym i bezprzewodowym routerem, gwarantującym najszybszą na świecie łączność Wi-Fi. Fani czekali również na najnowszą kartę graficzną ASUS Matrix GTX980 TI, która będzie idealna dla entuzjastów overclockingu, przygotowana jest do bicia światowych rekordów w podkręcaniu. Podstawą każdego dobrego sprzętu jest płyta główna - ROG Maximus VIII Extreme to najwydajniejsza z nich,  z najnowszym chipsetem Z170.

Relacja na żywo z ekipą "Videotesty.pl" Sprawdź tutaj! 

Na stoisku ASUS Republic of Gamers nie mogło zabrakło mocnych wrażeń – przed cały weekend odbywają się tu ekscytujące turnieje i liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami i gadżetami. Odwiedzający stoisko ASUS zmierzą się w pojedynkach 1 na 1 w grach FIFA 16 oraz Mortal Kombat, a najlepsi mogą stanąć oko w oko z takimi mistrzami, jak Mistrz Polski Mortal Kombat 2011 - Adam Makiah Moonspell.

Przez wszystkie trzy dni trwania targów Poznań Game Arena, czyli od 16 do 18 października na ulicach Poznania pojawił się autobus ASUS Republic of Gamers – który jest nie tylko dogodnym środkiem transportu dla uczestników imprezy, ale i kolejną gamingową strefą z niespodziankami.

blog comments powered by Disqus
Poznań Game Arena 2015 - Nowości od Firmy ASUS!