PODPOWIEDZI:

Warsaw Games Week - Wszystko Co Chcielibyście Wiedzieć!

Warsaw Games Week - Wszystko Co Chcielibyście Wiedzieć!

Weekend rozpoczynamy w stolicy, miejscu w którym widok gwiazd i celebrytów to codzienność, czy mogłoby być piękniej? :D Wybraliśmy się na Warsaw Games Week i zapraszamy Was za kulisy, wbijajcie!

WARSAW GAMES WEEK
23-25

PAŹDZIERNIKA 2015

Adres

EXPO XXI Warszawa
Ul. Ignacego Prądzyńskiego 12/14, Warszawa

Godziny otwarcia

Piątek: 12:00 – 20:00*

Sobota-Niedziela: 9:00 – 20:00

Bilety

Bilety jednodniowe:

sobota (24.10.2015): 30 zł
niedziela (25.10.2015): 30 zł

Bilety rodzinne (2+2 lub 3+1):
sobota (24.10.2015): 80 zł
niedziela (25.10.2015): 80 zł

Bilety grupowe (10 osób):
sobota (24.10.2015): 250 zł
niedziela (25.10.2015): 250 zł

Bilety VIP:
piątek (23.10.2015): 120 zł*

* Pierwszy dzień Warsaw Games Week 2015 skierowany jest do wszystkich, którzy pragną w komfortowych warunkach skorzystać z atrakcji, zapoznać się z nowymi tytułami gier i nowościami technologicznymi. Ilość biletów ograniczona.

Bilety do nabycia w punktach sprzedaży sieci eBilet, na www.ebilet.pl oraz przez stronę www.warsawgamesweek.pl

Logistyka wstępu na Warsaw Games Week

Osoby,  które zakupiły bilety w kasach przed imprezą będą wpuszczane na teren wydarzenia w sposób rotacyjny. Gwarancję wejścia mają jedynie osoby, które kupiły bilety w przedsprzedaży.

Uczniowie chcący wejść na teren imprezy muszą posiadać ważną legitymację szkolną.

Bilety upoważniają do jednorazowego wstępu na teren imprezy.

Zobacz Podsumowanie PGA 2015

Dojazd

Autobusy:
Dojazd do EXPO XXI Warszawa autobusami linii: 105, 136, 154, 159, 167, 178, 184, 186, 523, 414 (przystanek PKP Kasprzaka) lub 136, 154, 167 178, 184, 186 (przystanek Prądzyńskiego). Rozkład jazdy autobusów dostępny jest na stronie www.ztm.waw.pl

Metro:
Poruszając się metrem należy wysiąść na przystanku Centrum, Świętokrzyska lub Politechnika, a następnie przesiąść się w autobus numer 105 (przystanek Centrum), 178 (przystanek Świętokrzyska), 167 (przystanek Politechnika) i wysiąść na przystanku PKP Kasprzaka (lub Prądzyńskiego w przypadku linii 178 i 167).

Tramwaje:
Korzystając z tramwaju należy wysiąść na Alejach Jerozolimskich. Na wysokości Placu Zawiszy przesiąść się do autobusu jadący w kierunku ulicy Kasprzaka i wysiąść na przystanku PKP Kasprzaka lub Prądzyńskiego. Tramwaj linii 10 zatrzymuje się na przystanku „Teatr Na Woli”. Stąd należy udać się do końca ulicy Brylowskiej i skręcić w prawo w ul. Prądzyńskiego.

Kolej:
Korzystającym z pociągów polecamy dojazd do stacji Warszawa Zachodnia. Parking: Płatny, niestrzeżony.

Cennik parkingu:
Parking naziemny 8 zł za pierwszą godzinę, 6 zł za każdą następną, maksymalnie 60 zł za dzień. Parking podziemny 8 zł za każdą godzinę, maksymalnie 60 zł za dzień.

Zgarnij suwenirka z PGA od firmy Steelseries!!

Program WGW

Więcej na temat atrakcji na Warsaw Games Week znajdziesz tu.

Co to za wydarzenie?

Warsaw Games Week to najprościej rzecz biorąc targi gier komputerowych i wideo w Warszawie.  Takiego wydarzenia na polskim rynku gier jeszcze nie było. Na imprezie pojawiają się największe firmy z branży, by zaprezentować to, co w ich ofercie najlepsze, najnowsze i najbardziej oczekiwane. Warsaw Games Week będzie dla wszystkich fanów gier miejscem, w którym będą mogli spełnić swoje najskrytsze marzenia. W warszawskiej Hali EXPO XXI uczestnicy znajdą specjalnie zaaranżowane strefy, w których będą mogli zmierzyć się ze sobą w turniejach, zobaczyć najnowsze tytuły, przetestować najlepszy sprzęt, czy spotkać się na żywo z najpopularniejszymi graczami i youtuberami. To nie jest zwykłe wydarzenie – to wielkie święto graczy!

Kto może wziąć udział?

Warsaw Games Week to targi nie tylko dla fanów gier – to wydarzenie, które może zainteresować każdego miłośnika nowych technologii. Takie targi gier w Polsce to absolutna nowość. WGW to impreza, na którą można wybrać się całą rodziną, bo wystawcy gwarantują świetną zabawę każdemu. Dzięki oznaczeniom systemu klasyfikacji PEGI kładą nacisk na edukację, a także wybór właściwych gier dla dzieci.  

Pierwsza edycja Targów Gier Wideo

W dniach 23-25 października w Warszawie odbędzie się pierwsza edycja Targów Gier Wideo – Warsaw Games Week. Inicjatorem tego przedsięwzięcia jest Stowarzyszenie Producentów i Dystrybutorów Oprogramowania Rozrywkowego (SPIDOR). Wzorem najlepszych tego typu imprez, takich jak gamescom i E3, napięcie będą budować do ostatniego momentu. Odwiedzający mogą się spodziewać licznych atrakcji i oczekiwać nieoczekiwanego.

Do zobaczenia!

7 Rzeczy, które musisz wiedzieć o smartfonie Sony Xperia Z5

Już jesteśmy!

Pozdrowienia z Warszawki! #WarsawGamesWeek

Więcej zdjęć znajdziecie w galerii Warsaw Games Week

na naszym fejsbuku w albumie #Warsaw Games Week 

tablicy na pinterest'cie

Wbijajcie na nasz 

twitter

instagram

blog comments powered by Disqus
Warsaw Games Week - Wszystko Co Chcielibyście Wiedzieć!