LG OLED 4K - Technologia Jutra Już w Polsce!

LG OLED 4K - Technologia Jutra Już w Polsce!

OLEDy Ultra HD są już dostępne od pewnego czasu za granicą. Technologia ta, dzięki firmie LG w końcu dotarła i do nas! Szczegóły poniżej.

Długo musieliśmy czekać na telewizory OLED o dużej przekątnej. Na szczęście tą technologią będziemy mogli cieszyć się już teraz! Nadeszły w końcu konkrety od firmy LG

Pierwszym z nich będzie LG EG910V – 55 calowy telewizor Full HD - działałający pod systemem operacyjnym webOS w wersji 2.0 i LG z obsługą Remote Magic Remote. W zestawie znajdziemy również oczywisty w przypadku tego producenta pilot ruchowy Magic. Model 4K będzie obsługiwał kodek HEVC. Posiada również trzy złącza HDMI. 

Telewizory OLED w atrakcyjnych cenach! Wejdź tutaj!

Natomiast drugi z nich to LG EG960V - 65  calowy panel OLED Ultra HD o rozdzielczości 3840 x 2160 pikseli. Ma najnowszy system operacyjny tego producenta webOS 2.0, głośniki harman/kardon i wsparcie obrazu 3D z wykorzystaniem okularów pasywnych.

Marzysz o nowym telewizorze? Sprawdź koniecznie!

Ich ceny będą następujące: LG EG910V – 55 cali Full HD – 9999 zł – który już wchodzi do sklepów. Telewizor LG EG960V, gdzie jego  przekątna to 65 cali – w cenach od około 30 000 zł – premiera przed świętami. 

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more