PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
TOP 5 Pojemnych lodówek dla dużej rodziny

LG OLED 4K - Technologia Jutra Już w Polsce!

LG OLED 4K - Technologia Jutra Już w Polsce!

OLEDy Ultra HD są już dostępne od pewnego czasu za granicą. Technologia ta, dzięki firmie LG w końcu dotarła i do nas! Szczegóły poniżej.

Długo musieliśmy czekać na telewizory OLED o dużej przekątnej. Na szczęście tą technologią będziemy mogli cieszyć się już teraz! Nadeszły w końcu konkrety od firmy LG.

OLED

Pierwszym z nich będzie LG EG910V – 55 calowy telewizor Full HD - działający pod systemem operacyjnym webOS w wersji 2.0 i LG z obsługą Remote Magic Remote. W zestawie znajdziemy również oczywisty w przypadku tego producenta pilot ruchowy Magic. Model 4K będzie obsługiwał kodek HEVC. Posiada również trzy złącza HDMI.

Natomiast drugi z nich to LG EG960V - 65  calowy panel OLED Ultra HD o rozdzielczości 3840 x 2160 pikseli. Ma najnowszy system operacyjny tego producenta webOS 2.0, głośniki harman/kardon i wsparcie obrazu 3D z wykorzystaniem okularów pasywnych.

Ich ceny będą następujące: LG EG910V – 55 cali Full HD – 9999 zł – który już wchodzi do sklepów. Telewizor LG EG960V, gdzie jego przekątna to 65 cali – w cenach od około 30 000 zł – premiera przed świętami.

blog comments powered by Disqus
LG OLED 4K - Technologia Jutra Już w Polsce!