PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Telefony i powerbanki w Promocji

Kolumny Sonus Faber Il Cremonese - Wspaniały Wygląd, Niesamowity Dźwięk

Kolumny Sonus Faber Il Cremonese - Wspaniały Wygląd, Niesamowity Dźwięk

Nazwa Il Cremonese jest hołdem dla Antonio Stradivariego, nowe kolumny firmy Sonus Faber charakteryzują się innowacyjną konstrukcją.

Najnowsza, kolumna głośnikowa Sonus Faber Il Cremonese dołączy do najbardziej znanych w gamie marki rodziny Homage. Zastosowano w niej wysokiej klasy przetworniki a także zadbano o piękny design.

W Il Cremonese wykorzystano wiele autorskich, znanych z wcześniejszych modeli Sonus faber, patentów i technologii. System „Stealth Reflex“ - to technologia pozwalająca na zmniejszenie wymiarów wewnętrznej objętości akustycznej w sposób pozwalający zachować kontrolę nad poziomem zniekształceń. System Eliminacji Rozprzestrzeniania Wibracji - to system antywibracyjny izolujący obudowę od podłoża i od środowiska akustycznego, otaczającego kolumny.

Doskonałe kolumny w świetnych cenach!

System Schodkowej Emisji Najniższych Częstotliwości  - wykorzystany po raz pierwszy od czasów projektu „the Sonus faber“. System optymalizuje charakterystykę przetwarzania w zakresie najniższych częstotliwości.

Il Cremonese charakteryzują się innowacyjnym kształtem obudowy. Pięciokątny romboid przywołuje na myśl szlachetny kamień jakim jest diament. Wzornictwo modelu Il Cremonese jest inspirowane kolumnami Lilium. W najnowszym projekcie elegancję połączono z nowoczesnym dość zdecydowanym i dynamicznym design. Jej waga to 84 kg.

IL Cremonese będą dostępne w listopadzie 2015. Polska cena to 84.999 zł brutto/sztukę, czyli 169 998 zł brutto za parę.

blog comments powered by Disqus
Kolumny Sonus Faber Il Cremonese - Wspaniały Wygląd, Niesamowity Dźwięk