JBL Cinema SB250 - Zachwycająca Jakość Dźwięku Kinowego Już w Twoim Domu!

JBL Cinema SB250 - Zachwycająca Jakość Dźwięku Kinowego Już w Twoim Domu!

Szukasz Zgrabnego i eleganckiego soundbara, który pasuje do każdego płaskiego telewizora? Przeczytaj koniecznie ten news!

Możemy oglądać programy z wykorzystaniem głośników wbudowanych w telewizorze, ale jeśli raz usłyszymy różnicę w brzmieniu uzyskaną dzięki soundbarowi JBL SB 250, to bezdyskusyjnie stanie się on naszym faworytem. Jego jakość nie podlega dyskusji. 

Łączy się on bezprzewodowo z kompaktowym subwooferem o wysokiej mocy, a także jednym przewodem z telewizorem. Technologia JBL SoundShift, która współpracuje jednocześnie z telewizorem i bezprzewodowym urządzeniem przenośnym, pozwala automatycznie przełączać źródło audio z telewizora na smartfon i tablet lub odwrotnie.

JBL Cinema SB250 pasuje do każdego nowoczesnego płaskiego telewizora, zapewniając zachwycającą jakość dźwięku kinowego z wrażeniem odsłuchu surround. To kompleksowe rozwiązanie uzupełnione kompaktowym subwooferem bezprzewodowym o średnicy 6,5" (165 mm).

Soundbar dostosowany do Twoich potrzeb!

Całość podłącza się do telewizora jednym złączem analogowym lub optycznym. Prostoty użytkowania dopełnia możliwość wykorzystania pilota telewizora do sterowania głośnikiem.

Sprawdź ten Soundbar koniecznie! 

Dolby Digital i Harman Surround zapewniają kinowe brzmienie 360 stopni. Funkcja Harman Volume gwarantuje jednolity poziom głośności nawet w czasie trwania reklam. Jego cena wynosi: 1499 zł. To rozwiązanie dla Twojego domu, z którego musisz skorzystać!

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more