PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Test Yamaha YAS-209 - Funkcjonalny soundbar z dźwiękiem przestrzennym

JBL Cinema SB250 - Zachwycająca Jakość Dźwięku Kinowego Już w Twoim Domu!

JBL Cinema SB250 - Zachwycająca Jakość Dźwięku Kinowego Już w Twoim Domu!

Szukasz Zgrabnego i eleganckiego soundbara, który pasuje do każdego płaskiego telewizora? Przeczytaj koniecznie ten news!

Możemy oglądać programy z wykorzystaniem głośników wbudowanych w telewizorze, ale jeśli raz usłyszymy różnicę w brzmieniu uzyskaną dzięki soundbarowi JBL SB 250, to bezdyskusyjnie stanie się on naszym faworytem. Jego jakość nie podlega dyskusji. 

Katalog soundbarów >>>

soundbar jblŁączy się on bezprzewodowo z kompaktowym subwooferem o wysokiej mocy, a także jednym przewodem z telewizorem. Technologia JBL SoundShift, która współpracuje jednocześnie z telewizorem i bezprzewodowym urządzeniem przenośnym, pozwala automatycznie przełączać źródło audio z telewizora na smartfon i tablet lub odwrotnie.

JBL Cinema SB250 pasuje do każdego nowoczesnego płaskiego telewizora, zapewniając zachwycającą jakość dźwięku kinowego z wrażeniem odsłuchu surround. To kompleksowe rozwiązanie uzupełnione kompaktowym subwooferem bezprzewodowym o średnicy 6,5" (165 mm).

Całość podłącza się do telewizora jednym złączem analogowym lub optycznym. Prostoty użytkowania dopełnia możliwość wykorzystania pilota telewizora do sterowania głośnikiem.

Dolby Digital i Harman Surround zapewniają kinowe brzmienie 360 stopni. Funkcja Harman Volume gwarantuje jednolity poziom głośności nawet w czasie trwania reklam. Jego cena wynosi: 1499 zł. To rozwiązanie dla Twojego domu, z którego musisz skorzystać!

blog comments powered by Disqus
JBL Cinema SB250 - Zachwycająca Jakość Dźwięku Kinowego Już w Twoim Domu!