PODPOWIEDZI:

Jeszcze Tańszy Wydruk Dzięki Firmie Epson!

Jeszcze Tańszy Wydruk Dzięki Firmie Epson!

Dla wielu rodziców wyprawka swojego dziecka jest dużym wydatkiem. Firma Epson wyszła naprzeciw oczekiwaniom i dzięki swojej nowej technologii zmniejszy koszta wydruku potrzebnych materiałów.

Rodzice zmagają się z różnymi problemami związanymi z edukacją swoich pociech. Jest nim dopięcie budżetu domowego, tak by zmieściły się w nim wszystkie wydatki drobne związane z edukacją. Wysokość tych związanych z kopiowaniem dokumentów, zdjęciami czy drukiem to ponad 100 PLN miesięcznie. Co czwarty rodzic deklaruje, że mają one istotny wpływ na domowy budżet – wynika z raportu IPSOS analizującego ukryte koszty edukacji.

Badani rodzice przyznali, że ponoszą koszty w związku ze standardową wyprawką, czyli zakupem podręczników, zeszytów i materiałów piśmienniczych, etc. Aż 93% rodziców zadeklarowało, że ponosi też dodatkowe inne wydatki, głównie na edukację poza placówką szkolną (np. wycieczki, wyjścia do kina, zajęcia plenerowe, aktywności sportowe – 83%) oraz funkcjonowanie dziecka na terenie placówki szkolnej. Bezpłatna edukacja - fakt czy mit? Zdecydowanie to drugie, gdyż jak widać koszta ponoszone są na wielu szczeblach edukacji swoich pociech. 

Najtańsze drukarki tylko tu!

Można zadać pytanie gdzie zatem szukać oszczędności? Na odsiecz przychodzi nowoczesna technologia. Nowatorskie rozwiązania druku atramentowego pozwalają na radykalne obniżenie kosztów druku w domu czy szkole, obecnie może wynosić on poniżej 1 grosza za stronę A4 czy tylko 16 gr za świetnej jakości zdjęcie. Rewolucja ta wynika głównie z wprowadzenia w innowacji w postaci systemu Ink Tank System (ITS) autorstwa Epson.

Wybierz najlepszą drukarkę dostosowaną do Twoich potrzeb!

System stałego zasilania w atrament (ITS), bazuje na zintegrowanych, samodzielnie uzupełnianych zbiornikach na atrament. Uzupełnia się tylko zużyty tusz, dokładnie w miarę potrzeby, bez każdorazowego zakupu nowych kartridży. Wykorzystanie takiej drukarki pozwala na czytelne obniżenie wydatków drobnych o przynajmniej 760 zł rocznie, i to z uwzględnieniem kosztu zakupu samego urządzenia.

blog comments powered by Disqus
Jeszcze Tańszy Wydruk Dzięki Firmie Epson!