PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

TP-Link TL-WR802N - Router, Który Zabierzesz Wszędzie Gdzie Zechcesz!

TP-Link TL-WR802N - Router, Który Zabierzesz Wszędzie Gdzie Zechcesz!

Nikt nie lubi dużych sprzętów, zagradzających nasze mieszkanie. TP-LINK TL-WR802N jest świetnym wyborem ze względu na swój mały wygląd i duże możliwości.

TP-LINK jest jednym z największych światowych producentów sprzętu sieciowego. Teraz do sprzedaży trafił jeden z najmniejszych bezprzewodowych routerów na świecie - TP-LINK TL-WR802N. 

router domowyTL-WR802N przeznaczony jest do połączeń z urządzeniami mobilnymi takimi jak: tablet, smartfon czy przenośna konsola do gier. Router charakteryzuje się łatwą i intuicyjną obsługą, gdyż by stworzyć bezprzewodowy punkt dostępu wystarczy podłączyć kabel sieciowy w pokoju hotelowym do portu w routerze i wpisać hasło, a już po chwili można korzystać z bezprzewodowego dostępu do sieci.

Sprzęt może być zasilany za pomocą zewnętrznej ładowarki, połączenia USB z komputerem, a nawet powerbankiem, więc o dostęp do prądu nie musimy się martwić. 

Urządzenie umożliwia wygodne łączenie się z Internetem i współdzielenie sieci WiFi w niedużym mieszkaniu, gwarantując prędkość do 300Mb/s. Sprzęt może działać w kilku trybach: AP, routera, bridge, repeatera oraz klienta. 

TL-WR802N jest niezwykle uniwersalny i spełnia oczekiwania nowoczesnych, mobilnych użytkowników Internetu. Router TL-WR802N jest już dostępny w sprzedaży np: w sieci RTV EURO AGD. 

Jakie routery są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu routerów z 8/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które routery warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1TP-Link TL-WR1043ND TP-Link TL-WR1043NDBest of the best!
2TP-Link TL-MR3420 TP-Link TL-MR3420 Sprawdź sam
3Asus RT-N18U Asus RT-N18U Ten ma niezłą cenę!
4D-LINK DWR-921 D-LINK DWR-921 Polecany model
5TP-Link TD-W8960N TP-Link TD-W8960N Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: TOP 5 Routerów – Wybierz Najlepsze Urządzenie

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
TP-Link TL-WR802N - Router, Który Zabierzesz Wszędzie Gdzie Zechcesz!