PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
TOP 7 Niezawodnych zmywarek wysokiej klasy

Dwa Nowe Produkty Marki Valera - Precyzyjna Stylizacja Dla Mężczyzn

Dwa Nowe Produkty Marki Valera - Precyzyjna Stylizacja Dla Mężczyzn

Szwajcarska marka Valera wchodzi na polski rynek oferując precyzyjną stylizację dla mężczyzn. Szczegóły w poniższym newsie!

Valera to szwajcarska marka, która  specjalizuje się w dziedzinie urządzeń do męskiej stylizacji włosów, golenia brody i depilacji ciała. Już od października na polskim rynku dostępne są produkty tej marki.

Profesjonalna maszynka do strzyżenia włosów „Absolut” oraz uniwersalny zestaw do męskiej stylizacji „Systema” to dwie nowości ze szwajcarskiej ręki. 

Maszynka Valera Absolut to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich mężczyzn, którzy poszukują wyjątkowej precyzji w stylizacji włosów. Zastosowane w urządzeniu szlifowane diamentowo japońskie ostrze ze stali szlachetnej DURA BLADE, zapewnia idealną precyzję cięcia i doskonałą jakość strzyżenia. Optymalna zawartość węgla w ostrzu maszynki sprawia, że jest ono niezwykle twarde, a przez to trwałe. Dzięki temu rozwiązaniu strzyżenie maszynką Valera Absolut jest bardzo precyzyjne, a ostrze długo pozostaje odporne na zużycie.

Valera Systema to ultranowoczesny zestaw dla najbardziej wymagających użytkowników, na który składa się aż pięć nasadek tworzących precyzyjny trymer, maszynkę do strzyżenia włosów (o szerokości ostrza 30 lub 38 mm), golenia brody i depilacji ciała. Valera Systema oferuje szeroki zakres ustawienia długości strzyżenia włosów i brody od 0,7 mm do 16 mm Dzięki możliwości regulacji pochylenia końcówki idealnie dopasowuje się do kształtu twarzy. Dodatkowo w zestawie są nożyczki, grzebień fryzjerski, grzebień do wąsów i brody oraz olejek do smarowania ostrzy i pędzelek do czyszczenia. 

Oba produkty charakteryzuje niezwykła wytrzymałość i jakość.

blog comments powered by Disqus
Dwa Nowe Produkty Marki Valera - Precyzyjna Stylizacja Dla Mężczyzn