PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Jaki smartfon do 1500 złotych [Sierpień 2019]

Smartfon myPhone Artis Już w Przedsprzedaży!

Smartfon myPhone Artis Już w Przedsprzedaży!

W sklepie internetowym myPhone można zamówić w ofercie przedsprzedażowej nowy 5.5-calowy model smartfona myPhone Artis. W specjalnym zestawie otrzymujemy głośnik bluetooth Smartbox oraz szkło hartowane gratis.

myPhone Artis wyróżnia 5.5-calowy wyświetlacz HD z ekranem 2.5D Curved Glass, co oznacza lekko wygięte szkło na kantach, nadające mu wyjątkowego kształtu. Obudowa występuje w kolorze szarym, z przyciskami bocznymi po prawej stronie oraz przyciskami funkcyjnymi na ramce pod ekranem.  

Smartfon swoją wydajność opiera na zamontowanym chipsecie MediaTek z 64-bitową architekturą  MT6735P z procesorem Quad Core Cortex-A53 o taktowaniu 1.0GHz, wspieranym przez 1GB pamięci RAM.

Obsługa sieci LTE umożliwia szybką transmisję danych w prędkości do 150Mbps (downlink) oraz 50Mbps (uplink) na częstotliwościach 800/1800/2100/2600MHz. Pojemność pamięci wewnętrznej to 8GB, a dodatkowo możemy skorzystać z zewnętrznej karty microSD do 32GB.

MyPhone Artis zasilany jest baterią Li-Ion o pojemności 2600mAh, a ładowanie odbywa się poprzez złącze microUSB z obsługą OTG. Umożliwia to podłączenie do smartfona zewnętrznej myszki, klawiatury lub dedykowanego dysku typu pendrive. Urządzenie posiada funkcje Bluetooth 4.0, WiFi, GPS oraz obsługuje dwie karty SIM. 

Oferta przedsprzedażowa ważna jest jedynie do 5.11 lub wyczerpania zapasów. 

blog comments powered by Disqus
Smartfon myPhone Artis Już w Przedsprzedaży!