PODPOWIEDZI:
Maraton okazji w RTV Euro AGD

Innowacja od Western Digital - Różne Kolory Dysku Twardego, Odmienne Zastosowania

Innowacja od  Western Digital - Różne Kolory Dysku Twardego, Odmienne Zastosowania

Spółka należąca do Western Digital wprowadza zmianę w strukturze linii produktowych dysków wewnętrznych, które producent wyróżnia kolorami w zależności od sugerowanego przeznaczenia. Więcej przeczytasz w tym newsie!

W firmie Western Digital nastąpi swego rodzaju transformacja. Zielona linia dysków WD Green zostanie przekształcona i wcielona do linii WD Blue oznaczonej kolorem niebieskim. W ten sposób producent chce ułatwić klientom wybór dysku twardego do desktopów, udostępniając szeroki wachlarz modeli w ramach jednej linii - WD Blue

Wszystkie modele dysków WD Green, które obecnie znajdują się na rynku będą dostępne do zakończenia cyklu życia produktu. Poza linią niebieską, użytkownicy komputerów PC mogą również wybrać wydajne, „czarne” dyski WD Black, przeznaczone głównie dla graczy, entuzjastów oraz kreatywnych profesjonalistów.

Zróżnicowane kolorystycznie linie produktowe dysków twardych WD ułatwiają klientom wybór dysku zgodnie z jego przeznaczeniem. Pozostałe serie kolorystyczne napędów wewnętrznych WD pozostają bez zmian: WD Red dedykowane dla sieciowych pamięciach masowych (NAS).

Natomiast WD Purple - do systemów nadzoru video oraz seria dysków o wysokiej pojemności przeznaczonych do centrów danych, oznaczona kolorem złotym. Każdy z dysków zaprojektowanych przez WD ma konkretne przeznaczenie.

Wielu z nas kojarzy produkty po opakowaniu, także po kolorze. Po prostu od teraz będzie bardzo łatwo każdemu użytkownikowi, by skojarzyć konkretny kolor z przeznaczeniem dysku. To bardzo ułatwi sprawę kupującym dany sprzęt. 

blog comments powered by Disqus
Innowacja od Western Digital - Różne Kolory Dysku Twardego, Odmienne Zastosowania