PODPOWIEDZI:

Voyager Focus UC - Bezprzewodowe Słuchawki od Firmy Plantronics

Voyager Focus UC - Bezprzewodowe Słuchawki od Firmy Plantronics

Idea Smarter Working w pracy jest rozwijana coraz częściej. Zapraszamy do zapoznania się z poniższym newsem.

Smarter Working to mądrzejszy styl pracy umożliwiający personelowi wykonywanie pracy wszędzie tam gdzie i zawsze wtedy, gdy jest on najbardziej produktywny i efektywny kosztowo z zachowaniem szacunku dla środowiska naturalnego.

Styl ten promuje też pracę z domu lub z pobliskich, współdzielonych  biur do wynajęcia. Zdejmuje to z firmy koszty utrzymywania rzadko wykorzystywanej infrastruktury i poprawia warunki życiowe personelu. By to wszystko się udało potrzebne są odpowiednie urządzenia. Na pomoc przychodzi firma Plantronics wraz ze swoim najnowszym produktem - słuchawką  Voyager Focus UC.

To słuchawka pozwalająca rozmawiać bezprzewodowo na przemian z telefonu komórkowego oraz komputera. Wygodę prowadzenia rozmów zwiększa rozszerzony do 45 metrów zasięg Bluetooth.

Dzięki zastosowaniu w słuchawkach aktywnej redukcji szumów (ANC) możliwa jest lepsza koncentracja i wzrost ich produktywności oraz motywacji do dalszej pracy.

Zastosowany w Voyager Focus UC algorytm poprawy dźwięku DSP współpracuje z unikalnym systemem mikrofonów z redukcją dźwięków otoczenia, w ten sposób, że dźwięk jest krystalicznie czysty po obu stronach rozmowy. 

Nie ma zatem obaw o zniekształcenia przekazu czy niezrozumienie wynikające z rozpraszających hałasów wokół, ponieważ te są maksymalnie wytłumione i izolowane od toczącej się konwersacji.

Słuchawka Voyager Focus UC jest kompatybilna z platformami UC (współpracuje z komunikatorami takich dostawców jak Microsoft, Cisco, Avaya).

blog comments powered by Disqus
Voyager Focus UC - Bezprzewodowe Słuchawki od Firmy Plantronics