PODPOWIEDZI:

Allview P6 PRO - Elegancki Smarfton z Funkcją Szybkiego Ładowania

Allview  P6 PRO - Elegancki Smarfton z Funkcją Szybkiego Ładowania

Allview P6 PRO - smartfon rumuńskiego producenta w końcu można zamówić w przedsprzedaży w naszym kraju. Zapraszamy do zapoznania się z nim.

Allview, europejska marka smartfonów i tabletów, obecna na rynku od ponad 10 lat, prezentuje smartfona P6 PRO. Wyróżnia go elegancki design, wysoka autonomia baterii, wyjątkowy dźwięk i Tryb Dual Mode 4G

P6 PRO posiada akumulator Sony 3140 mAh, który zapewnia do 392 godzin w trybie czuwania i do 820 minut rozmów. Pomimo tego, że bateria jest bardzo pojemna, smartfon pozostaje smukły i posiada jedynie 8,1 mm grubości. Ładowarka o prądzie ładowania 2A, jak również Tryb Szybkiego Ładowania sprawiają, że urządzenie można naładować w niecałe 2 godziny. 

Smartfon oferuje łączność 4G i jest kompatybilny ze standardami TDD i FDD na obu kartach SIM. Szybkość pobierania wynosi do 150 Mbps. Nie bez znaczenia pozostaje też jakość dźwięku podczas rozmów, które dzięki pasywnemu radiatorowi pozbawione są szumów w tle. P6 PRO posiada też duży, podwójny głośnik z dwoma cewkami pracującymi jednocześnie. Smartfon wyposażony jest również we wzmacniacz NXP.

P6 PRO posiada 5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1280x720px. Dzięki funkcji Inteligentnego Wybudzenia, smartfona można odblokować za pomocą podwójnego tapnięcia, natomiast po narysowaniu kształtu odpowiedniej litery, smartfon przekieruje do pożądanych aplikacji. AllviewP6 Pro sprawia wrażenie bardzo ciekawego urządzenia.

Smartfon Allview P6 PRO dostępny jest od 5 listopada w przedsprzedaży w cenie 699zł. Jego wysyłka rozpocznie się 25 listopada 2015r.

blog comments powered by Disqus
Allview P6 PRO - Elegancki Smarfton z Funkcją Szybkiego Ładowania