PODPOWIEDZI:

Dzień Darmowej Dostawy Pod Patronatem VideoTesty.pl

Dzień Darmowej Dostawy Pod Patronatem VideoTesty.pl

Ogólnopolski Dzień Darmowej Dostawy odbędzie się 1 grudnia. Sklepy będą oferować klientom produkty bez doliczania kosztów dostawy. Szczegóły poniżej.

Zakupy przez Internet cieszą się w naszym kraju coraz większą popularnością. Jak wynika z danych firmy badawczej PMR w Polsce działa już ponad 13 tysięcy e-sklepów, a wartość ich sprzedaży w 2015 roku wyniosła 15,7 mld zł. W Polsce 5% sprzedaży detalicznej stanowi sprzedaż przez Internet.

Dzień Darmowej Dostawy to organizowane po raz szósty ogólnopolskie święto internetowych zakupów. Cieszy się ono coraz większą popularnością zarówno wśród klientów, jak i sklepów internetowych.

We wtorek 1 grudnia 2015 w godzinach od 00:01 do 23:59 klienci będą mogli zrobić zakupy online  w sklepach internetowych. Koszt dostawy dla zamówień złożonych tego dnia wyniesie 0 zł niezależnie od metody płatności i rodzaju dostawy. Akcja obejmuje swym zasięgiem wyłącznie zamówienia z dostawą na terytorium Polski.

Akcesoria RTV w świetnych cenach! Tylko tutaj!

Celem Dnia Darmowej Dostawy jest popularyzacja zakupów internetowych w Polsce, a także przekonanie klientów, że jest to wygodne i bezpieczne. Dla sklepów Dzień Darmowej Dostawy to przede wszystkim szansa na pozyskanie nowych klientów oraz zachęcenie dotychczasowych do ponownych zakupów.

Wybierz lodówkę dla siebie! Wejdź koniecznie!

Partnerem akcji Dzień Darmowej Dostawy jesteśmy oczywiście my! Czyli portal VideoTesty.pl 

blog comments powered by Disqus
Dzień Darmowej Dostawy Pod Patronatem VideoTesty.pl