PODPOWIEDZI:

Drony od Goclever - Dla Wszystkich, Którzy Mierzą Wysoko!

Drony od Goclever - Dla Wszystkich, Którzy Mierzą Wysoko!

Idealne rozwiązania dla amatorów podniebnych podróży przygotowała firma Goclever. Zapraszamy do zapoznania się z trzema nowymi modelami dronów w poniższym newsie.

Niewielkie, amatorskie drony służące przede wszystkim do zabawy i rozrywki zdobywają coraz większą popularność. Model Drone Alfa Goclever o wymiarach 36x36x8,5 cm może poruszać się z prędkością nawet 30 km/h, a dołączona do zestawu bateria 730 mAh pozwala na lot o długości 10 minut i zasięgu do 100 m. Pilot zdalnego sterowania z wbudowanym wyświetlaczem LCD umożliwia stały podgląd parametrów lotu oraz kalibrację każdego z czterech silników w czasie rzeczywistym.

Drone Alfa posiada 12 diod LED, które umożliwiają dobrą orientację w terenie i szybkie zlokalizowanie urządzenia, są szczególnie przydatne w podniebnych lotach przy słabym oświetleniu (idealne rozwiązanie na zimową porę roku).

Przydatnym dodatkiem są 4 zapasowe śmigła. Rozwiązanie to docenią użytkownicy, którym podczas pierwszych lotów zdarzą się nieplanowane kolizje z np. drzewami. 

Ranking dronów

Modele Drone HD i Drone HD FPV zostały wyposażone dodatkowo w kamery HD. Pierwszy z nich posiada slot na kartę pamięci, na której gromadzone są filmy i zdjęcie. Kamera w drugim dronie została wyposażona w moduł Wi-Fi, który umożliwia podgląd i zapis obrazu na żywo poprzez mobilną aplikację w urządzeniu z systemem Android.

Drony sterowane są za pomocą zdalnego pilota z wyświetlaczem LCD. Przydatnym rozwiązaniem w Drone HD FPV jest uchwyt na pilocie pozwalający na stabilne zamocowanie np. smartfona (o przekątnej do 5,5 cala). Drony GOCLEVER dostępne są w sklepach internetowych. Drone Alfa kosztuje 199 zł, Drone HD 299 zł, a Drone HD FPV 399 zł

blog comments powered by Disqus
Drony od Goclever - Dla Wszystkich, Którzy Mierzą Wysoko!