PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Polecane żelazka parowe dla wymagających użytkowników |TOP 7|

Braun Series 3 - Szybsze i Łatwiejsze Golenie to Już Nie Problem!

Braun Series 3 - Szybsze i Łatwiejsze Golenie to Już Nie Problem!

Dla większości poranne golenie jest tylko udręką. Firma Braun postanowiła wyjść naprzeciw oczekiwaniom i stworzyła nową, świetną golarkę Braun Series 3. Szczegóły poniżej.

Nowa golarkaBraun Series 3 z technologią MicroComb, czyli  innowacyjnym systemem tnącym, który skraca czas golenia sprawi, że każdy poranek, będzie można przeznaczyć na inne przyjemności.

Golarka Braun Series 3 z technologią MicroComb to rozwiązanie dla mężczyzn, którzy żyją w naprawdę błyskawicznym tempie. MicroComb to dwa rzędy cienkich, równomiernie rozmieszczonych wypustek wokół niezależnie poruszającej się środkowej przycinarki. 

Używając golarki Braun Series 3MicroComb, przy każdym pociągnięciu wypustki wyłapują oraz naprowadzają dłuższy zarost na ostrze środkowej przycinarki, która je przycina. Następnie, krótsze już włosy są całkowicie usuwane przez folię tnącą. 

Zobacz jakie są najlepsze golarki

Dzięki dokładnemu przycięciu dłuższych włosów na samym początku golenia, cały proces trwa krócej. Jednocześnie zmniejsza się ryzyko występowania podrażnień, ponieważ potrzeba mniejszej liczby pociągnięć golarką po skórze. 

Dodatkowe funkcje golarki to między innymi: funkcja Wet&Dry; zastosowana w wybranych modelach sprawia, że z golarki można korzystać pod prysznicem, z pianką lub żelem. Golarka posiada również trymer do długich włosów daje możliwość modelowania wąsów i baków. To na pewno dobry wybór na świąteczny prezent dla mężczyzny!

blog comments powered by Disqus
Braun Series 3 - Szybsze i Łatwiejsze Golenie to Już Nie Problem!