PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

Black Friday - Promocje Jakich Jeszcze Nie Widziałeś!

  • Dodano: 2 lata, 7 miesięcy temu
  • Ocena: (0) (0)
Black Friday - Promocje Jakich Jeszcze Nie Widziałeś!

Black Friday czyli tzw. czarny piątek, najczęściej określany jest początkiem sezonu zakupów przed Bożym Narodzeniem. Promocje nie ominęły sklepu Zadowolenie.pl. Szczegóły poniżej.

Tzw "szał zakupowy" dotyka tak naprawdę każdego z nas. Przez wielu oczekiwane promocje w końcu nastąpiły. W sklepie internetowym Zadowolenie.pl można w świetnych cenach kupić wiele produktów do domu jak i tych potrzebnych w codziennym życiu. 

Telewizor SAMSUNG UE55JU6000WXXH jest właśnie jednym z nich. Jego Rozdzielczość Ultra HD to możliwość ujrzenia nawet najdrobniejszych szczegółów niewiarygodnie czystego obrazu. Samsung SUHD zapewnia rozdzielczość czterokrotnie większą niż Full HD i realistycznie odwzorowane barwy, które pozwalają cieszyć się obrazem stawiającym na przejrzystość i szczegółowość jakiej do tej pory nie widziałeś.

Szukasz świetnego i taniego telewizora? Wejdź tutaj!

Kolejnym z nich jest laptop Lenovo G50-80 posiada wielodotykowy touchpad - zoptymalizowany do obsługi funkcji systemu Windows 8.1, ten panel dotykowy umożliwia przełączanie elementów panelu funkcji oraz aplikacji, swobodne korzystanie z aplikacji, obracanie i przybliżanie obrazu, a także obsługę funkcji z użyciem przeciągnięcia i innych gestów.

Każdemu z nas rano, czy też przy spotkaniu z przyjaciółmi przydałaby się dobra kawa, Krups XN25010 to nowoczesny ekspres ciśnieniowy. Posiada on trzy programy przyrządzania kawy: ristretto 25 ml, espresso 40 ml i lungo 110 ml.

Fallout 4 już jest! Sprawdź go!

Możemy skorzystać z okazji i kupić w świetnej cenie monitor Benq GW2270 VA LED, który dostarcza same przyjemności z jego użytkowania w codziennej pracy i zabawie. Posiada on podwójne złącze HDMI oraz Technologię BenQ zapewniającą Ochronę Oczu - Flicker Free i Low Blue Light.

Zapraszamy do sklepu Zadowolenie.pl w którym jest jeszcze wiele innych okazji. Koniecznie sprawdźcie! 

blog comments powered by Disqus
Black Friday - Promocje Jakich Jeszcze Nie Widziałeś!