PODPOWIEDZI:
Maraton okazji w RTV Euro AGD

Charytatywna Akcja Polskich Graczy Dla Fundacji "AKOGO?"

Charytatywna Akcja Polskich Graczy Dla Fundacji "AKOGO?"

Gracze też mają wielkie serca! Świadczy o tym o tym udział w 24-godzinnym streamie, który zachęcać ma do przekazywania dobrowolnych wpłat na konto fundacji „AKOGO?”. Szczegóły w poniższym newsie.

Graczom wcale nieobca jest empatia czy problemy innych ludzi, a w szczególności dzieci, których los nie oszczędza.

Już 12-13 grudnia rozpocznie się 24-godzinny stream prowadzony przez najlepszych graczy, popularnych streamerów, a także gwiazdy internetu.


Ekspresy do Kawy

Całodobowa transmisja ma zachęcać widzów do przekazywania dobrowolnych wpłat na konto fundacji „AKOGO?”. A jaki jest cel tej fundacji? Przede wszystkim pomoc dzieciom po ciężkich urazach mózgu, często przebywających w śpiączce.

Założyli ją Ewa Błaszczyk-Janczarska oraz ks. Wojciech Drozdowicz. Dzięki wspomnianej fundacji powstała klinika „Budzik”, przy oddziale Rehabilitacji Neurologicznej w Centrum Zdrowia Dziecka – Centralnym Szpitalu Dziecięcym w Polsce. Trafiają do niej najcięższe przypadki dzieci po urazach mózgu czy w śpiączce.

Gamedot i Kalendarz Adwentowy - Cała Masa Nagród Już od Dziś!

Podczas streamu (znajdziecie go na twitchu) będzie wiele atrakcji dla zwolenników e-sportu jak i szeroko rozumianych gier komputerowych oraz fanów cosplayu. Ekipa Videotesty też będzie oglądać i pomagać! A Wy? Będziecie?

Szczegóły akcji pod tym linkiem.

blog comments powered by Disqus
Charytatywna Akcja Polskich Graczy Dla Fundacji "AKOGO?"