PODPOWIEDZI:
HIT Dnia - promocje w sklepie RTV Euro AGD

iRobot Roomba 886 - Funkcjonalny Robot Odkurzający

iRobot Roomba 886 - Funkcjonalny Robot Odkurzający

iRobot Roomba 886 to zaawansowany technologicznie robot odkurzający, który łączy w sobie sprawdzone rozwiązania serii 800. Po szczegóły zapraszamy do zapoznania się poniżej.

Najnowszy model iRobota Roomba 886 czerpie pełnymi garściami także ze sprawdzonych patentów technologicznych wprowadzonych we wcześniejszych modelach.

W modelu Roomba 886 - podobnie jak w całej serii 800 - amerykańscy inżynierowie zastosowali rewolucyjną technologię AeroForce charakteryzującą się nie spotykaną dotąd efektywnością.

Szukasz taniego odkurzacza? Wejdź tutaj!

Roboty odkurzające serii 800 usuwają do 50% więcej kurzu, brudu oraz innych zanieczyszczeń powstałych na powierzchni podłóg. Wprowadzono u nich moduł pojedynczego, większego filtra typu HEPA, który to jest idealnym rozwiązaniem dla alergików i osób posiadających zwierzęta domowe.

Zobacz nasz test Robota odkurzającego! Sprawdź koniecznie!

System iAdapt to oczy i uszy robota, które odpowiadają za jego poruszanie się. Kilkadziesiąt razy na sekundę Roomba monitoruje otoczenie, pozwalając na czyszczenie wszelkiego rodzaju podłóg. Czujniki sprawiają, że nie spadnie on ze schodów, wyczuje ściany i narożniki, aby dokładnie przy nich wyczyścić powierzchnię, a w połączeniu z ruchomym zderzakiem przednim delikatnie obejdzie się z przeszkodami (krzesła, meble, ściany). 

Roomba 886 posiada również możliwość programowania pracy na 7 dni tygodnia. Pozwala to na osiągnięcie systematyczności oraz pracę podczas nieobecności domowników. iRobot Roomba 886 dostępny jest w cenie katalogowej 3 299 zł.

blog comments powered by Disqus
iRobot Roomba 886 - Funkcjonalny Robot Odkurzający