PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Jaki router Wi-Fi? |TOP 7|

Idealne Pomysły Prezentów od Firmy Asus!

Idealne Pomysły Prezentów od Firmy Asus!

Każdy z nas doskonale zna to niezręczne uczucie, gdy pod choinką znajdujemy całkowicie nietrafiony prezent. Aby zapobiec takim przykrym sytuacjom, firma ASUS zorganizowała wyjątkowe spotkanie prasowe podczas którego przedstawiła swoje propozycje na idealny prezent.

Pierwsze prezenty, które z pewnością byłyby trafione to smartfony ASUS – modele ZenFone 2 oraz ZenFone 2 Laser. Pierwszy z nich, jest pierwszym smartfonem na rynku wyposażonym w aż 4 GB pamięci operacyjnej RAM. Dzięki temu zapewni zawsze płynną i szybką pracę, także z wymagającymi plikami multimedialnymi.Z kolei druga ze słuchawek,ZenFone 2 Laser, może pochwalić się laserowym autofocusem potrafiącym złapać ostrość nawet w 0,3 sekundy

Transformer Book T100HAi Transformer Book Flip TP200 to urządzenia 2 w 1 firmy ASUS, które będą wymarzonymi prezentami dla wszystkich użytkowników ceniących sobie zalety pełnoprawnych laptopów i mobilności tabletów. Wspomniane modele ASUS Transformer Book, łącząc w sobie wysoką wydajność i poręczny design, doskonale sprawdzą się nie tylko do rozrywki

Ultrabooki ASUS są świetnym narzędziem codziennej pracy dla użytkowników ceniących sobie wydajności i mobilność w pięknym wydaniu. Najwyższy model z serii, ZenBook Pro UX501, został wyposażony w bardzo wydajny procesor Intel Core i7, kartę graficzną GeForce GTX 960M.

Nie od dziś wiadomo, że ASUS szczególną uwagę poświęca graczom i wszystkim fanom gamingu. Urządzenia sygnowane logo Republic of Gamers dostarczają miłośnikom gier ekstremalnych osiągów w dynamicznym, agresywnym designie. Wystarczy tu wspomnieć o ASUS ROG 20 który niedawno został wybrany najlepszym desktopem 2015 roku. 

ASUS pokazał także najnowsze modele sprzętu, które każdy gracz chętnie zobaczyłby u siebie pod choinką, takie jak gamingowe laptopy G752 oraz GL752. Oba modele, pracujące w oparciu o procesory Intel Core i7 szóstej generacji. Każdy z tych produktów będzie doskonałym prezentem pod choinkę. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z tymi produktami.

blog comments powered by Disqus
Idealne Pomysły Prezentów od Firmy Asus!