PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Technologia DTS:X od Firmy Marantz

Technologia DTS:X od Firmy Marantz

Marantz, światowy lider zaawansowanych technologii audio ogłosił dostępność darmowej aktualizacji do formatu dźwięku DTS:X. Więcej informacji znajdziecie poniżej.

Aktualizacja jest dedykowana czterem produktom kina domowego z tegorocznej linii Marantz i dotyczy modeli SR7010 i SR6010, jaki i przedwzmacniacza AV8802A oraz AV7702mkII. Powyższe urządzenia posiadają obecnie na swoim pokładzie najnowsze technologie przetwarzania audio/video, bezprzewodową łączność, a także wyróżniają się intuicyjną obsługą i menu w języku polskim.

amplitunerFenomen technologii DTS:X polega na dostarczeniu niepowtarzalnych przeżyć domowej rozrywki opierając swój sukces na płynnym ruchu dźwięku tworzącym bogatsze doznania dźwiękowe niż kiedykolwiek było to możliwe. Innowacja DTS:X pozwala na dostosowanie dźwięku do układu głośnika, tak aby idealnie dopasowany mógł przemieszczać się pomiędzy poszczególnymi lokalizacjami – z przodu, z tyłu, ponad i obok słuchaczy. 

Najlepsze amplitunery >>>

Zastosowanie tego rozwiązania pozwala inżynierom dźwięku na pełną swobodę dokładnej lokalizacji poszczególnych źródeł muzyki, zgodnie z ich zamiarem. Tak więc, przygotujmy się na niezwykłe doznania dźwięku przestrzennego!   

Już 4 lutego pierwszym modelem, który otrzyma aktualizację będzie AV8802A. Pozostałe trzy produkty otrzymają taką możliwość 3 marca. Ostateczne terminy mogą jednak ulec zmianie. W momencie, gdy aktualizacja będzie już dostępna urządzenie wyświetli odpowiednie powiadomienie. Wymagane jest jedynie połączenie z Internetem. 

Jakie amplitunery są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu amplitunerów z 8/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które amplitunery warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1Onkyo TX-8150 S Onkyo TX-8150 SBest of the best!
2Yamaha RX-V481 Yamaha RX-V481 Sprawdź sam
3Denon AVR-X1300W Denon AVR-X1300W Ten ma niezłą cenę!
4Denon AVR-X2300W Denon AVR-X2300W Polecany model
5Yamaha R-N803D Yamaha R-N803D Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: TOP 20 Amplitunerów - Najlepszy Domowy Sprzęt Audio

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Technologia DTS:X od Firmy Marantz