PODPOWIEDZI:
Maraton okazji w RTV Euro AGD

Garmin Dash Cam 35 - Bezpieczeństwo Przede Wszystkim!

Garmin Dash Cam 35 - Bezpieczeństwo Przede Wszystkim!

Nowa kamera samochodowa Garmin Dash Cam 35 z GPS nie tylko dostarcza wysokiej jakości nagranie i zdjęcia ze zdarzenia, ale dzięki funkcjom ostrzeżeń i alertów czuwa nad bezpieczeństwem jazdy. Szczegóły możecie zobaczyć w poniższym newsie.

Garmin Dash Cam 35  to prosta w obsłudze kamera samochodowa z wyświetlaczem LCD o przekątnej 3 cali. Zasilana jest z gniazda zapalniczki i rozpoczyna nagrywanie automatycznie w momencie uruchomienia pojazdu, nieprzerwanie będąc naocznym świadkiem zdarzeń drogowych. Dash Cam nieustannie rejestruje obraz w trybie pętli, nadpisując najstarsze nagrania

Garmin Dash Cam 35W trosce o bezpieczeństwo rejestrator Dash Cam 35 wyposażony został w funkcję ostrzegania przed kolizją. System FCWS działa w oparciu o pracę kamery i wyświetla ostrzeżenia w przypadku, gdy urządzenie wykryje niebezpiecznie małą odległość od pojazdu jadącego z przodu. Pewne warunki mogą mieć wpływ na nieprawidłowe działanie funkcji ostrzeżeń. 

Dash Cam 35 ostrzeże nas również o zbliżaniu się do fotoradarów, emitując sygnał dźwiękowy i wyświetlając ikonę ostrzeżenia. Dash Cam 35 wyposażono w szerokokątny obiektyw, aby uchwycić jak największy obszar.

Zastanawiasz się nad kamerą samochodową? Sprawdź nasz ranking!

Rejestrator nagrywa filmy w jakości HD o rozdzielczości 1080p, 720p lub VGA z ostrymi detalami, również w warunkach słabego oświetlenia. Nagrany film można natychmiast odtworzyć na ekranie Dash Cam 35 lub później na komputerze. 

blog comments powered by Disqus
Garmin Dash Cam 35 - Bezpieczeństwo Przede Wszystkim!