PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Garmin Dash Cam 35 - Bezpieczeństwo Przede Wszystkim!

Garmin Dash Cam 35 - Bezpieczeństwo Przede Wszystkim!

Nowa kamera samochodowa Garmin Dash Cam 35 z GPS nie tylko dostarcza wysokiej jakości nagranie i zdjęcia ze zdarzenia, ale dzięki funkcjom ostrzeżeń i alertów czuwa nad bezpieczeństwem jazdy. Szczegóły możecie zobaczyć w poniższym newsie.

Garmin Dash Cam 35  to prosta w obsłudze kamera samochodowa z wyświetlaczem LCD o przekątnej 3 cali. Zasilana jest z gniazda zapalniczki i rozpoczyna nagrywanie automatycznie w momencie uruchomienia pojazdu, nieprzerwanie będąc naocznym świadkiem zdarzeń drogowych. Dash Cam nieustannie rejestruje obraz w trybie pętli, nadpisując najstarsze nagrania

Garmin Dash Cam 35W trosce o bezpieczeństwo rejestrator Dash Cam 35 wyposażony został w funkcję ostrzegania przed kolizją. System FCWS działa w oparciu o pracę kamery i wyświetla ostrzeżenia w przypadku, gdy urządzenie wykryje niebezpiecznie małą odległość od pojazdu jadącego z przodu. Pewne warunki mogą mieć wpływ na nieprawidłowe działanie funkcji ostrzeżeń. 

Wideorejestratory samochodowe, przydatny sprzęt czy łamanie prawa, sprawdź tutaj!

Dash Cam 35 ostrzeże nas również o zbliżaniu się do fotoradarów, emitując sygnał dźwiękowy i wyświetlając ikonę ostrzeżenia. Dash Cam 35 wyposażono w szerokokątny obiektyw, aby uchwycić jak największy obszar.

Zastanawiasz się nad kamerą samochodową? Sprawdź nasz ranking!

Rejestrator nagrywa filmy w jakości HD o rozdzielczości 1080p, 720p lub VGA z ostrymi detalami, również w warunkach słabego oświetlenia. Nagrany film można natychmiast odtworzyć na ekranie Dash Cam 35 lub później na komputerze. 

Jakie rejestratory samochodowe są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu rejestratorów samochodowych z 6/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które rejestratory samochodowe warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1Blaupunkt BP 2.0 FHD Blaupunkt BP 2.0 FHDBest of the best!
2Navitel DVR R600 Navitel DVR R600 Sprawdź sam
3Lamax C7 Lamax C7 Ten ma niezłą cenę!
4MIO MiVue 538 MIO MiVue 538 Polecany model
5XBLITZ Park View XBLITZ Park View Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: TOP 20 Kamer Samochodowych - Polecane Rejestratory

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Garmin Dash Cam 35 - Bezpieczeństwo Przede Wszystkim!