PODPOWIEDZI:

GOCLEVER City Board - Futurystyczna Deskorolka

GOCLEVER City Board - Futurystyczna Deskorolka

Z pewnością każdy z nas oglądał film "Powrót do przyszłości" oraz pamięta latającą deskę. Deskorolka od firmy GOCLEVER co prawda nie lata, ale z pewnością jest futurystycznym gadżetem. Zapraszamy do zapoznania się z newsem.

GOCLEVER City Board jest nowoczesną alternatywą dla deskorolki. Urządzenie posiada mechanizm samopoziomujący się, który umożliwia sterowanie pojazdem poprzez pochylenie do przodu lub odchylenie do tyłu i odpowiednią pracę nóg. 

Balans ciałem pozwala na przyspieszanie, zwalnianie, hamowanie i skręcanie. Stabilna konstrukcja umożliwia wykonywanie wymyślnych piruetów i ewolucji w obrębie 360 stopni. Intuicyjne prowadzenie nie wymaga nauki manewrowania, a jedynie zapoznanie się z mechanizmem działania deski – wystarczy wejść na antypoślizgowy podest, diody LED zapalą się i poinformują o gotowości do jazdy.

Tanie opaski sportowe, tylko tutaj!

W pełni naładowana bateria w City Board pozwala na pokonanie dystansu do 20 km, a maksymalna prędkość, którą można uzyskać to nawet 15 km/h.

Zobacz co możesz kupić swojemu dziecku na prezent świąteczny!

Deską można się poruszać po płaskich nawierzchniach (asfalt, beton), ale także bardziej wymagającym terenie (płaska kostka brukowa lub skate park).

Deska GOCLEVER City Board jest nie tylko prosta w obsłudze, ale również ekologiczna i bardzo poręczna. Dzięki dołączonej do zestawu torbie, można mieć ją zawsze ze sobą i korzystać, kiedy tylko musimy pokonać jakąś trasę lub też mamy ochotę na niezwykłą przejażdżkę. GOCLEVER City Board będzie kosztować 1 499 zł .

blog comments powered by Disqus
GOCLEVER City Board - Futurystyczna Deskorolka