PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Tani monitor do 500 zł - Jaki kupić? |TOP 7|

Zakrzywiony Monitor Oraz Inne Nowości od Firmy AOC na CES 2016

Zakrzywiony Monitor Oraz Inne Nowości od Firmy AOC na CES 2016

Na zbliżających się targach CES w Las Vegas firma AOC zaprezentuje trzy nowe monitory. Producent skupi się na produktach skierowanych do graczy oraz przedstawi swój pierwszy monitor z technologią Quantum Dot.

Na targach CES 2016 AOC pokaże nowy monitor  gamingowy.  AOC C3583FQ to model z 35-calowym, zakrzywionymekranem o proporcjach 21:9. Będzie to jeden z trzech przedstawianych monitorów. 

Zastosowana w nim matryca charakteryzuje się czasem reakcji wynoszącym 4 ms oraz maksymalną częstotliwością odświeżania na poziomie 160Hz. Te parametry w połączeniu z technologią AMD FreeSync zapewnią graczom płynną rozgrywkę pozbawioną opóźnień, rozrywania obrazu  oraz efektu powidoku.

Monitory dla wymagających graczy, tylko tutaj!

Kolejną nowością jest AOC I2771FM9 będący 27-calową konstrukcją opartą na matrycy IPS. Jego wyróżniającą cechą jest wykonanie w technologii Quantum Dot. Zapewnia ona obsługę palety barw, jaką oferują profesjonalne monitory, przy zauważalnie niższej cenie oraz zmniejszonym poborze energii elektrycznej. 

 Linię monitorów AOC o rozdzielczości Ultra HD (3840x2160) uzupełni model U2879VF z ekranem o przekątnej 28 cali przy proporcjach 16:9.

Zobacz, który monitor warto kupić!

Monitor wyposażono w złącza HDMI 2.0 oraz Display Port 1.2a, dzięki czemu bezproblemowo wyświetli obraz 4K przy odświeżaniu 60Hz. Dodatkowo model ten również wspiera technologię AMD FreeSync.

blog comments powered by Disqus
Zakrzywiony Monitor Oraz Inne Nowości od Firmy AOC na CES 2016