PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
TOP 7 Wydajnych smartfonów do 900 zł (2018)

LG INFINIA – nowoczesne telewizory bez kabli

LG INFINIA – nowoczesne telewizory bez kabli

Już z końcem marca firma LG Electronics wprowadzi na polski rynek najnowszą linię LG INFINIA obejmującą serię Full LED SLIM LE8500 z jakością obrazu - jak zapewnia producent - niespotykaną dotąd w telewizorach o matrycach ciekłokrystalicznych.LG 2

Matryca LG LE8500 podświetlana jest diodami LED, co w połączeniu z technologią IOP (Integrated Optical Plate) sprawia, że panel nowego telewizora LG jest wyjątkowo cienki.

Koncepcja Borderless Design, zgodnie z którą seria LE8500 została zaprojektowana, nadaje telewizorom smukły i ładny wygląd. Brak widocznej ramki oraz niewidoczne głośniki (2 x 10W) sprawiają, że obraz wypełnia niemal cały ekran.

Zastosowanie nowej technologii LG FULL LED Slim z funkcją Spot Control, pozwalającą kontrolować miejscowe przyciemnianie niezależnych segmentów matrycy, gwarantując jej głębię.

LG

Posiadacze LG LE8500 mogą od teraz zapomnieć o plątaninie kabli wokół telewizora. Bezprzewodowe połączenie z LG media box, do którego podłączone są wszystkie odtwarzacze, zestaw kina domowego i inne urządzenia peryferyjne, pozwoli bezstratnie przesyłać sygnał Full HD do telewizora podłączonego do domowego zasilania.

Telewizory LG LE8500 będą dostępne w rozmiarach 42, 47 i 55-cali.

blog comments powered by Disqus
LG INFINIA – nowoczesne telewizory bez kabli
Autor: Jacek Furtak