PODPOWIEDZI:

myTAB 7 z superpłaskim wyświetlaczem w Biedronce za jedyne 229 złotych!

myTAB 7 z superpłaskim wyświetlaczem w Biedronce za jedyne 229 złotych!

Po raz kolejny Jeronimo Martins Polska i myPhone udowadniają, że można sprzedawać produkty wysokiej jakości potwierdzonej przez TÜV, z rozbudowaną funkcjonalnością i w niezwykle atrakcyjnej cenie. Tym razem, 29 listopada w sklepach Biedronka na terenie całego kraju rozpocznie się sprzedaż tabletu myTAB 7

myTAB 7 to poręczny tablet zbudowany w oparciu o architekturę ARM v7. Sercem urządzenia jest układ Allwinner A13, z procesorem Cortex-A8, taktowanym z częstotliwością 1,2 GHz i układem obsługi grafiki Mali400. Pamięć operacyjna o pojemności 512 MB oraz wbudowana pamięć wewnętrzna o pojemności 4GB wystarczająco – jak na budżetowy tablet przystało – wspomagają pracę urządzenia. Jeśli jednak dla kogoś 4GB pamięci to zdecydowanie za mało, może wykorzystać wbudowane złącze kart micro SD (do pojemności 32 GB).

zobaczcie pełną recenzję tabletu myTab7

Design myTAB 7 oparty został o najnowsze obowiązujące trendy. Superpłaski, siedmiocalowy, panoramiczny wyświetlacz o rozdzielczości 800x480 pikseli zlicowany został z frontem obudowy, co wyróżnia ten tablet wśród produktów z tej półki cenowej. Posiada pięciopunktowy multitouch. Elegancka obudowa z tworzyw sztucznych wysokiej jakości ma niewielkie wymiary, co zdecydowanie ułatwia trzymanie go w dłoni. Tylna część obudowy jest w kolorze białym.

1

myTAB 7 objęty jest 24-miesięczną gwarancją producenta. Tu warto wspomnieć, że każdy egzemplarz tabletu myTAB 7 sprzedawany w Biedronce posiada indywidualny certyfikat przejścia kontroli TÜV. Kontrola obejmowała cały proces produkcji i przygotowania tabletów do sprzedaży, ze szczególnym uwzględnieniem oceny funkcjonalności, wytrzymałości, poręczności i bezpieczeństwa użytkowania myTAB 7, a także jakości użytych do produkcji komponentów.

myTAB 7 umożliwia łączność z siecią Internet za pośrednictwem modułu WiFi. Łączyć się z siecią można również za pomocą zewnętrznego modemu 3G dowolnego operatora.

Mocnym argumentem przemawiającym na korzyść myTAB 7 jest system dedykowany system operacyjny Android 4.0.4. Dotychczas w tabletach na podobnym poziomie cenowym królowała wersja 2.3. Zastosowanie wersji 4.0.4 zdecydowanie zwiększyło szybkość działania urządzenia, a sprawnie działający multitasking umożliwia korzystanie nawet z kilkunastu aplikacji jednocześnie.

2

Tablet zasilany jest za pomocą akumulatora litowo-jonowego o pojemności 2800 mAh. Umożliwia on działanie tabletu bez konieczności ładowania nawet do 6 godzin bezustannej pracy.

Dotychczas myTAB 7 sprzedawany był głównie poza granicami kraju – m.in. w Czechach i Słowacji, Ukrainie, Białorusi, Litwie, Estonii, Słowenii, a także na Węgrzech (tam pod marką Ghootab). Jego sprzedaż w sieci Biedronka i to w niezwykle atrakcyjne cenie 229 złotych brutto (o 100 zł mniej od dotychczasowej sugerowanej ceny detalicznej) pozwala sądzić, iż myPhone osiągnie znaczącą pozycję na tym rynku, ze sprzedażą na poziomie kilkudziesięciu tysięcy tabletów w 2012 roku.

recenzja tablety myTab 7

blog comments powered by Disqus
myTAB 7 z superpłaskim wyświetlaczem w Biedronce za jedyne 229 złotych!