PODPOWIEDZI:

Huawei Jewel and Elegant - Smartwatche Specjalnie Dla Kobiet

Huawei Jewel and Elegant - Smartwatche Specjalnie Dla Kobiet

Huawei Jewel and Elegant to damski wariant smartwatcha stworzonego we współpracy z firmą Swarovski. Zaprojektowany dla kobiet, które cenią elegancję oraz funkcjonalność. Po więcej informacji zapraszamy poniżej.

Zegarek w wersji Jewel wysadzany jest 68 cyrkoniami Swarovskiego o średnicy 1,5 mm, rozmieszczonym i wokół koperty pokrytej różowym złotem, mierzącej 44 mm. Zdecydowanie wyróżnia się wśród inteligentnych zegarków dostępnych na rynku olśniewającym zdobieniem. Subtelniejsza wersja Elegant charakteryzuje się radełkowaną tarczą w kolorze różowego złota. 

Huawei Jewel and Elegant posiada okrągły, dotykowy wyświetlacz wykonany w technologii AMOLED, o przekątnej 1.4”, który przed uszkodzeniami mechanicznymi chroniony jest przez szafirowe szkło.

Jeśli szukasz Smartwatcha w świetnej cenie, sprawdź koniecznie tutaj!

Zegarek bez problemu komunikuje się z urządzeniami pracującymi zarówno pod kontrolą systemu Google Android, jak i również systemu iOS.

Smartwatch Samsung Gear S - Zobacz jego recenzję. 

Łączność Bluetooth pozwala na korzystanie ze słuchawek bezprzewodowych, dzięki czemu można odtwarzać pobraną muzykę w trybie offline, na przykład podczas pracy na zewnątrz. Smartwatch posiada również czujnik tętna. Huawei Jewel and Elegant to połączenie eleganckiego zegarka z funkcjonalnym Smartwatchem. Będzie to z pewnością trafiony prezent dla kobiety.

blog comments powered by Disqus
Huawei Jewel and Elegant - Smartwatche Specjalnie Dla Kobiet