PODPOWIEDZI:

Aparaty FujiFilm - na te Nowości Fani Czekali od Dawna!

Aparaty FujiFilm - na te Nowości Fani Czekali od Dawna!

FujiFilm oficjalnie zaprezentował całą gamę nowych aparatów, które mocno odświeżają ofertę producenta. Po szczegóły zapraszamy poniżej.

Na początek warto zacząć od małego 'kalibru'. Aparat FujiFilm FinePix XP90 to bardzo lekki i kompaktowy sprzęt. Idealny do snowboardu, jazdy na nartach, rowerze górskim czy podczas innych aktywności. Oznacza to, że jest wodoszczelny przy zanurzeniu na głębokość do 15m. Upadki czy też niska temperatura również go nie powstrzymają.

Nowy aparat bezlusterkowy z wymienną optyką FujiFilm X-Pro2 to kolejna nowość od tego producenta. Ciekawostką jest to, że jako jedyny na świecie posiada hybrydowy celownik typu Multi, a także dysponuje nową 24 MP matrycą X-Trans III. Poniżej możecie zobaczyć jego możliwości.

Jako, że jesteśmy na półmetku nowości od firmy FujiFilm warto wspomnieć o modelu X-E2S. Aparat, podobnie jak poprzednicy serii E, korzysta tylko z cyfrowego wizjera. Firma FujiFilm zdecydowała się na mocną poprawę jego szybkości.

Aparaty w rewelacyjnej cenie! Tylko tutaj!

Obecnie opóźnienie wizjera wynosi tylko 0,005 sekundy, co według Fujifilm jest rekordowym wynikiem w skali świata. Aparat nagrywa też wideo w jakości 1080/60p przy bitrate na poziomie 36 Mb/s.

Nie mogło zabraknąć również obiektywu FUJINON XF100-400mmF4.5-5.6 R LM OIS WR, który dołączy do gamy optyki przeznaczonej dla bezlusterkowych aparatów serii X. Wraz z wprowadzeniem tego obiektywu aparaty serii X będą oferować użytkownikom także optykę z zakresu super telefoto.

Ranking aparatów fotograficznych

XF100-400 to model, którego kąt widzenia w kategoriach formatu małoobrazkowego odpowiada ogniskowym 152-609mm.

Na koniec parę słów o modelu FujiFilm X70 - jest to tzw młodszy brat cenionego X100. Posiada on dotykowy, odchylany ekran. Aparat nagrywa też wideo w jakości 1080/60p przy bitrate na poziomie 36 Mb/s. charakteryzuje się światłoczułą matrycą  formatu APS-C. Zobaczcie jak się prezentuje!

Podsumowując, każdy znajdzie coś dla siebie. W nowościach od firmy FujiFilm znajdziemy aparaty dla amatorów jak i tych bardziej profesjonalnych użytkowników. A Wy co sądzicie o tych aparatach? Dla przypomnienia wszystkie opisywane modele:

  • FujiFilm FinePix XP90
  • FujiFilm X-Pro2
  • FujiFilm X-E2S
  • Obiektyw FUJINON XF100-400mmF4.5-5.6 R LM OIS WR
  • FujiFilm X70
blog comments powered by Disqus
Aparaty FujiFilm - na te Nowości Fani Czekali od Dawna!