PODPOWIEDZI:
JVC LT-55VAO9200 55" OLED TELEWIZOR

Allview P8 Energy Mini - Wytrzymały Ekran, Pojemna Bateria

Allview P8 Energy Mini - Wytrzymały Ekran, Pojemna Bateria

Rumuńska marka Allview wzbogaciła swoje portfolio o model P8 Energy Mini. Z pierwszych jego testów od razu rzuca się w oczy jego pojemna bateria i ciekawy design. Więcej dowiecie się poniżej.

P8 Energy mini to pierwszy smartfon Allview ze szkłem 2.5D. Co to oznacza? Możemy być bardziej bezpieczni o nasz ekran, podkreśla on również ciekawy wygląd samego smartfona. 

Jest to następca smartfona P8 Energy, który został doceniony przez użytkowników. Posiada akumulator o pojemności 4000 mAh, który zapewnia do 400 godzin w trybie czuwania i aż do 1500 minut rozmów.

Wyposażony jest w procesor Quad Core 1.3GHz, który wspierany jest przez 2GB pamięci RAM. Urządzenie pracuje na systemie Android 5.1 Lollipop.

Posiada 5-calowy wyświetlacz IPS HD, o rozdzielczości 1280x720 px. Gwarantuje on doskonałą jasność, wyraźne kolory i szerokie kąty widzenia. Chroniony jest warstwą DragonTrail Glass. Jego cena to z pewnością kolejna z zalet i wynosić będzie 699 zł. Poniżej chciałbym przedstawić parę ciekawych specyfikacji.

  • P8 Energy mini służyć jako power bank dla innych urządzeń. Wystarczy jedynie, że podłączycie do niego kabel OTG
  • Posiada system DTS - wyraźny dźwięk, bez zakłóceń
  • Jego wymiary to 143,3 x 72 x 8,9 mm
  • Waga:  200 gram
  • Dostępny będzie w  trzech wariantach kolorystycznych: biały, szary i złoty
blog comments powered by Disqus
Allview P8 Energy Mini - Wytrzymały Ekran, Pojemna Bateria