PODPOWIEDZI:
JVC LT-55VAO9200 55" OLED TELEWIZOR

Styczniowe Promocje Smartwatchy od RTV EURO AGD!

Styczniowe Promocje Smartwatchy od RTV EURO AGD!

Smartwatche w świetnej cenie w RTV EURO AGD? Sprawdź jakie promocje czekają na Ciebie.

Każdego miesiąca sklep RTV EURO AGD wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klienta i zaskakuje go świetnymi promocjami. Nie inaczej jest tym razem. Każdy z nas lubi ciekawe gadżety a gdy nadarzy się taka okazja cenowa, nie wolno jej zmarnować! 

Lenovo Moto 360 2nd. genLenovo Moto 360 2nd. gen to nowość w sklepie RTV EURO AGD. Smartwatch wygląda wręcz rewelacyjnie. Posiada kompatybilną platformę: Apple iOS, Google Android oraz komunikuje się za pomocą Bluetooth 4.0 oraz Wi-Fi. Ma on również ekran odporny na zarysowania, Gorilla Glass 3.

Sprawdź ten stylowy gadżet!

W ofercie promocyjnej nie mogło zabraknąć popularnego smartwatcha Samsung Gear S2 o którym sporo pisaliśmy tutaj. Jego bateria wystarcza na 2-3 dni użytkowania. 

Pomożemy Ci wybrać Smartwatcha dla Ciebie!

Kolejny smartwatch w promocji to ALCATEL ONETOUCH Watch. Charakteryzuje się ciekawą stylizacją. Posiada on między innymi: akcelerometr, czujnik tętna, e-kompas, ekran dotykowy, licznik kroków, odczyt wiadomości e-mail, odczyt wiadomości sms. To oczywiście nie wszystkie promocje dostępne w sklepie RTV EURO AGD.

Ceny wyżej wymienionych Smartwatchy prezentują się następująco: 

  • Lenovo Moto 360 2nd. gen - 1299 zł
  • Samsung Gear S2 - 1499 zł
  • ALCATEL ONETOUCH Watch - 499 zł
blog comments powered by Disqus
Styczniowe Promocje Smartwatchy od RTV EURO AGD!