PODPOWIEDZI:

ASUS Cerberus - Wyjątkowe Akcesoria Dla Graczy

ASUS Cerberus - Wyjątkowe Akcesoria Dla Graczy

Seria ASUS Cerberus znana do tej pory ze słuchawek gamingowych. Firma poszerza swoje akcesoria o klawiaturę, myszkę i podkładkę pod myszkę. Więcej dowiecie się poniżej. Zapraszamy

Wszystkie urządzenia Asus odznaczają się wyjątkową jakością wykonania oraz ergonomią. I tym razem nie jest inaczej. Podświetlana diodami LED klawiatura USB - Asus Cerberus to klawiatura, która ma w swoim zestawie dwanaście dedykowanych i łatwo dostępnych klawiszy makr. Klawiatura posiada specjalną, sztywną i wytrzymałą płytę, która stanowi trzon całego produktu.

Mysz dla graczy Cerberus to stylowa, dobrze leżąca w dłoni optyczna mysz, wyprofilowana pod kątem prawo i leworęcznych użytkowników. Wyposażona została w czterostopniowy przełącznik DPI, który pozwala na dopasowanie czułości za pomocą swoich czterech trybów. Kolorowy wskaźnik LED umieszczony na myszce ma nam pomóc w szybki sposób dowiedzieć się, z jakiej rozdzielczości korzystamy w danym momencie.

Gryzoń Asus Cerberus w świetnej cenie, tylko tutaj!

Podkładka pod mysz Cerberus dopełnienia zestaw dla graczy. Firma ASUS chwali się, iż podkładka została wykończona materiałami najwyższej jakości, co świadczy o tym, że pozwoli nam ona na korzystanie z niej w bardzo długim czasie bez żadnych szkód. Działa ona ze wszystkimi optycznymi i laserowymi myszkami. Podkładka będzie służyć wymagającym użytkownikom na wiele lat.

Najlepsze klawiatury dla prawdziwych Gamerów! Sprawdź koniecznie!

Klawiatura i mysz dla graczy ASUS Cerberus są już dostępne w Polsce. Podkładka będzie dostępna w drugiej połowie lutego 2016 r.

Sugerowane ceny detaliczne serii Asus Cerberus:

  • Klawiatura dla graczy Cerberus – 259 zł brutto
  • Mysz dla graczy Cerberus – 129 zł brutto
  • Podkładka pod mysz Cerberus – 49 zł brutto 

blog comments powered by Disqus
ASUS Cerberus - Wyjątkowe Akcesoria Dla Graczy